Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте - нов член на форума :)


krasenk

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Отскоро и аз станах собственик на возило с марка Skoda - Оctavia Elegance 2.0TDI 2007г. Колата е на 50хил. км. и исках да помоля да ми препоръчате сервиз във Варна, в който да сменя маслото. Последната смяна е била 09.2010г. - за това време колата е карана 5000км. Също така ще съм благодарен ако ми предпоръчате и качествено масло, подходящо за този двигател.

 

Весели празници на всички съфорумци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл!

За масла и ремонти във Варна - вече са ти подсказали.

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Добре дошъл и много безавариини километри.Само малка забележка-защо не слагате малко снимки и ние да се порадваме на вашите коли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Добре дошъл и много безавариини километри.Само малка забележка-защо не слагате малко снимки и ние да се порадваме на вашите коли?

 

Ето малко снимки, не са много добро качество но... с това разполагам в момента :)

 

3666308o.th.jpg

 

3666302o.th.jpg

 

3666306o.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Заповядай на съботната среща в МОЛ-а,там ще се запознаеш и с bega4kata ще разбереш и за маслата и за всичко което те интересува.

Относно срещата, следи темата viewtopic.php?f=19&t=15738&start=690

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка и със здраве да си я караш!

Хубава изглежда колата и да се грижиш за нея!

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Заповядай на съботната среща в МОЛ-а,там ще се запознаеш и с bega4kata ще разбереш и за маслата и за всичко което те интересува.

Относно срещата, следи темата viewtopic.php?f=19&t=15738&start=690

Поздрави!

 

 

Благодаря за поканата, ще дойда в неделя 08.12 в 16ч гледам, че е срещата в Гранд Мол :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Заповядай на съботната среща в МОЛ-а,там ще се запознаеш и с bega4kata ще разбереш и за маслата и за всичко което те интересува.

Относно срещата, следи темата viewtopic.php?f=19&t=15738&start=690

Поздрави!

 

 

Благодаря за поканата, ще дойда в неделя 08.12 в 16ч гледам, че е срещата в Гранд Мол :)

да ,но в събота ,а и как ще се познаем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,но в събота ,а и как ще се познаем?

Е как как? Прасенце под едната мишница и дамаджанка под другата! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,но в събота ,а и как ще се познаем?

Е как как? Прасенце под едната мишница и дамаджанка под другата! smile152

в МОЛ-а? ааа НЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Заповядай на съботната среща в МОЛ-а,там ще се запознаеш и с bega4kata ще разбереш и за маслата и за всичко което те интересува.

Относно срещата, следи темата viewtopic.php?f=19&t=15738&start=690

Поздрави!

 

 

Благодаря за поканата, ще дойда в неделя 08.12 в 16ч гледам, че е срещата в Гранд Мол :)

да ,но в събота ,а и как ще се познаем?

 

Гледах в темата, че уговорката е за 08.12 неделя, но и утре ме устройва :) Ами как ще се познаем.. знам ли и аз :) В сладкарница Крамер ще дойда, предполагам, че ще заваря маса, на която ще има доста Шкода ключове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.