Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакатник


momcheto_s_favorita

Recommended Posts

Колеги, търся си подлакатник за Шкодето (фаворит комби, или форман) до ръчната долу има разни пластмаси, да има възможност да се монтира и да стане. Чакам предложения придружени със снимки ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си монтирах такъв от пазара , около 20лв. струваше. Имаше го в два варианта сив и черен , но сивия си пасна с целия интериор на колата - нали сивото преобладава. Изглежда като заводско изпълнение защото формата и цвета са точно като за пространството м/у предните седалки. Има обаче един проблем - китайски е . Монтирах го есента и преди седмица го демонтирах защото го счупих. Реших да си сваля якето без да излизам от колата и с лакътя го отнесох , а пластмасата се оказа доста чуплива на студено. ](*,) На пролет обаче ще сложа нов отново с тази форма , защото удобството е голямо особенно като пътуваш на дълъг път. Снимки несъм правил , но много лесно ще се ориентираш като видиш какво се предлага по пазарите - всички други са лъскави , с махагонови или хромирани елементи , с място за чашка или други изцепки а този за който казвам е изчистен . Има само сива кожа отгоре , а отдолу сива пластмаса,и се отваря посредата, та се образува нещо като кутия под капака с кожата.

Дано с многото обяснения съм ти помогнал , и не забравяй факта че е китайче . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :smt017

 

За удобството ми е ясно, дано пасне както трябва, че от бая време искам си зема ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си монтирах такъв от пазара , около 20лв. струваше. Имаше го в два варианта сив и черен , но сивия си пасна с целия интериор на колата - нали сивото преобладава. Изглежда като заводско изпълнение защото формата и цвета са точно като за пространството м/у предните седалки. Има обаче един проблем - китайски е . Монтирах го есента и преди седмица го демонтирах защото го счупих. Реших да си сваля якето без да излизам от колата и с лакътя го отнесох , а пластмасата се оказа доста чуплива на студено. ](*,) На пролет обаче ще сложа нов отново с тази форма , защото удобството е голямо особенно като пътуваш на дълъг път. Снимки несъм правил , но много лесно ще се ориентираш като видиш какво се предлага по пазарите - всички други са лъскави , с махагонови или хромирани елементи , с място за чашка или други изцепки а този за който казвам е изчистен . Има само сива кожа отгоре , а отдолу сива пластмаса,и се отваря посредата, та се образува нещо като кутия под капака с кожата.

Дано с многото обяснения съм ти помогнал , и не забравяй факта че е китайче . smile159

Би ли обяснил как го закрепи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия подлакатник има две планки за които се захваща п-образната основа на подлакътника , а те от своя страна се захващат странично в пластмасата дето заобикаля и покрива мястото дето излиза ръчната. Планките повдигат подлакатника и не пречи на използването на ръчната , дори в края на тези пластмасови кори има място за чашка , което също може да си се ползва. А самото закрепване става със самопробивни винтове 5,5х19. Бях го захванал с 4 винта и беше доста стабилно след като се счупи подлакатника а не пластмасовата обшивка на ръчната. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че в Кауфланд или Лидъл се продават някакви подлакътници! Но когато отидеш някъде с жена едва ли ще видиш нещо. Все бързат. Ще се загледам!!! smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък в Кауфланд или Лидл ще си купя ... те тия там не познават цифрите

Гледал съм ги и в други магазини за аксесоари на автомобили, ама бая цифра :mrgreen: Много хора ще си кажат " за какво питаш, като ги има на много места ? "

Предложиха ми един отваряем с обем 2-3л. да си слагаш разни неща вътре за сумата от 7 лв., тъй като на човека не му паснал в трабантчето :mrgreen:

 

Темата може да се заключва или използва от някой друг колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покажете го тоз подлакътник че ми е интересно как изглежда точно.Може и аз да си купя :D Един такъв въпрос : пречи ли на нормалното функциониране на ръчната спирачка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пречи колега. Самия подлакатник трябва да има едни планки, които го издават малко по нагоре. (хем да ти е удобно да си сложиш ръката, хем отдолу като е издаден нагоре да имаш достъп до ръчната)

 

На тези, които им е интересно за 7 лв. какъв е подлакатника, ето снимки :

 

 

9c4fcc0a9ea0226d3c75142d4d54f32a_610x0.jpg

 

afc0fb511a063e87501c6d18d7de4069_610x0.jpg

 

fbbfb2afdca877e0378c8f69a1f83c72_610x0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер кефеща е тапицерията на колата (ако това са снимки на твоите седалки) ... колкото до таз кутия за цигари - ще спечелиш повече долапчета ако си намериш от стария модел барче за Фелиция , инак на мен лично ми е много не удобно с това между седалките (но това е мое мнение) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер кефеща е тапицерията на колата (ако това са снимки на твоите седалки) ... колкото до таз кутия за цигари - ще спечелиш повече долапчета ако си намериш от стария модел барче за Фелиция , инак на мен лично ми е много не удобно с това между седалките (но това е мое мнение) smile049

 

Това сигурно е на тоя човек в трабантчето му тапицерията, бая си го е нагласил, обаче самия подлакатник не му ставал бил много голям и за това ще го погледна да видя при дали ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този от снимката май не се вдига нагоре. Коментирания от мен има възможност като караш на къси дистанции да се вдигне нагоре м/у облегалките на предните седалки и да не ти пречи. Става като цяла облегалка , а и този на мен ми идва малко шареничък. Моя беше изчистен , абсолютно същото сиво като таблото,корите и т.н. всичко сиво в купето , дори кожата отгоре беше същия цвят. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимах го, обаче от тука се появи един проблем с монтирането. Предните седалки ми пречат да захвана планките за пластмасата встрани от ръчната. Май ще трябва да ги свалям :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимах го, обаче от тука се появи един проблем с монтирането. Предните седалки ми пречат да захвана планките за пластмасата встрани от ръчната. Май ще трябва да ги свалям :-k

Нашия обади се някой ден кат е по топло времето и ще го завием, няма нужда да ги сваляш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимах го, обаче от тука се появи един проблем с монтирането. Предните седалки ми пречат да захвана планките за пластмасата встрани от ръчната. Май ще трябва да ги свалям :-k

Нашия обади се някой ден кат е по топло времето и ще го завием, няма нужда да ги сваляш.

 

Пробвах като дръпна предните седалки до край напред, обаче пък самия подлакатник идва много назад, не знам ква система си измислил... :mrgreen: ше се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.