Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Уникална Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Честита Коледа и Весела И щастлива Нова Година на всички собственици и фенове на Шкода.Наскоро бях в една много красива и богата държава в която видях тази кола и която просто ме ПОМОЛИ да я снимам ...........Искам да ви пожелая здраве и много без аварийни километри през 2012....

post-5326-138453355439_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, леле, ще получа удар! smile126 Дали би могъл да я качиш някъде с висока резолюция или пък да ми я пратиш, че искам да си я сложа за тапет на компютъра? И да споделиш в коя държава си я снимал, ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... в коя държава си я снимал, ако не е тайна?

СН, съгл. рег. номер- кантон Берн ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Честита Коледа и Весела И щастлива Нова Година на всички собственици и фенове на Шкода.Наскоро бях в една много красива и богата държава в която видях тази кола и която просто ме ПОМОЛИ да я снимам ...........Искам да ви пожелая здраве и много без аварийни километри през 2012....

Весели празници и на теб! Автомобила, просто без коментар s_flag

Наистина си заслужава да се види тази държава! Малко са думите, с които може да се опише...

 

Поздрави :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... в коя държава си я снимал, ако не е тайна?

СН, съгл. рег. номер- кантон Берн ;)

:smt017

А държавата наистина наистина си струва да бъде посетена! Много неща могат да се научат.

Не са в ЕС и според мен това за момента ги пази :lol:

Виждам обаче май някакво боклуче до красавицата? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Не са в ЕС и според мен това за момента ги пази :lol:

Виждам обаче май някакво боклуче до красавицата? :mrgreen:

Е тва боклуче ни издъни много яко :mrgreen:

Не са в ЕС, защото щял да им падне стандарта. А и защо някой трябва да им дава акъл и да им поставя условия? Неутралитет до дупка! Щото са силни. smile049

Махнаха визите, поосвободиха режима за чужденци и започнаха да се виждат фасове тук, там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и други нейни снимка ,с висока резолюция са около 5 мегапиксела са но за да ги кача трябваше да ги намаля ,оставете си имейлите ще ви изпратя и други снимки.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпращам ви и няколко снимки на по голямата сестра Октавия,дано не ми се разсърдят колегите с Фабия......

post-5326-138453355456_thumb.jpg

post-5326-138453355459_thumb.jpg

post-5326-138453355462_thumb.jpg

post-5326-138453355465_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... започнаха да се виждат фасове тук, там.

Това е своеобразен протест на пушачите срещу въведената забрана за тютюнопушенето в закрити помещения. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... започнаха да се виждат фасове тук, там.

Това е своеобразен протест на пушачите срещу въведената забрана за тютюнопушенето в закрити помещения. smile049

Не е заради това.

Впечатленията ми са от 2004г. Там хората имат висша форма на съзнание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро и полицейските коли са им Супърб 2!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и други нейни снимка ,с висока резолюция са около 5 мегапиксела са но за да ги кача трябваше да ги намаля ,оставете си имейлите ще ви изпратя и други снимки.......
Колега, имаш ЛС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя е ,колата е тестова на представителството в Берн,а иначе съм я снимал в едно градче Ноенег до Берн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 s_flag Ще ми трябват успокоителни и нова клавиатура, че бая лиги изтекоха... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтдавна бяха писали за тази лимитирана серия на RS-ката.Мен ме интересуваше само дали е боя или фолио,но щом е боя е супер!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.