Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алармата ли ми изтощава акумулатора?


marti_n80

Recommended Posts

Здравейте колеги! Дали от нередовно каране(два три пъти в седмицата по около 50км.)но забелязах че на акумулатора ми окото не е в зелено а е тъмно.Да спомена че съм го купил есента и е нов.За сега нямам проблем с паленето но дали няма проблем с токовете.Може ли алармата (фабрична е) да консумира толкова много ток ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Лошо зареждане, развалено микроключе в някоя от бравите или грешно вързан музикален плеър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Лошо зареждане, развалено микроключе в някоя от бравите или грешно вързан музикален плеър.

Зареждането на тихи обороти без включени никакви консуматори ми е 14.4V Микроключе имам ама неработещо на дясна предна врата.А музиката мисля че трябва да е вързана както трябва,а и винаги свалям панела.Ето сега съм откачил акумулатора и не е мръднал,даже показва с малко повече отколкото преди да го откача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкачи музиката и виж ,на мен от авторадиото ми направи такъв номер .

Ами това ще го направя още утре и ще видим дали ще има някакъв резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкачи музиката и виж ,на мен от авторадиото ми направи такъв номер .

Ами това ще го направя още утре и ще видим дали ще има някакъв резултат.

Няма разлика. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oкото на акумулатора не гледай ! То не мери вярно . Най-добре при акумулаторджия - на тестер!

 

На Фабията която имах преди окото не бачкаше, дори на нов акумулатор,които ми дадоха с колата от ЕТ. Изкара 6 години така че... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полза да гледате "окото" има само при свалянето на акумулатора от рафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oкото на акумулатора не гледай ! То не мери вярно . Най-добре при акумулаторджия - на тестер!

 

На Фабията която имах преди окото не бачкаше, дори на нов акумулатор,които ми дадоха с колата от ЕТ. Изкара 6 години така че... smile049

Дано да е така че ме притесняваше.Ако вземе да не пали тогава ще му мисля. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.