Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

in memoriam

shotik

Recommended Posts

Днес в магазина на Шкода ,на бул В.Левски при Сточна гара, ми казаха ,че е починал и е погребан бившият продавач ,познат на всички като Чичо Мето/Методи/.

Аз съм останал с най-добри спомени от него ,човек разбиращ и ползващ хумор в разговорите.

Запознат с много неща по старите и нови модели на Шкода.

Вечна му памет !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст и да почива в мир!

Много му харесваше 120-ката ми и винаги я коментираше като я видеше паркирана на ъгъла срещу входа на магазина. Когато не съм бил съвсем сигурен какво точно ми трябва, напътствията му винаги са били верни. И много се радваше като ходих при него да си купя нещо не защото ми трябва, а за да поглезя колицата с нова придобвика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст и дано душата му намери покой.

Аз го познавах много преди да имам Шкода, от септември 2001 - бях търговски агент на "Ароматик" Казанлък, доставяхме и техен антифриз и в моя район беше и магазина на Шкода. Изключително приятен човек, със страхотно чувство за хумор, много стриктен и точен. Лятото като ходих в магазина, отворих дума за него и тогава разбрах, че отдавна не работи там, но продавача не спря да го хвали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е жалко.

Добър човек беше чичо Мето.

Винаги можеше да се разчита на него.

Много приятен човек.

Лека му пръст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един много наш човек си е отишъл :( Винаги щом си помисля за Шкода чаркове, първо за него се сещам... почивай в мир, бай Мето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.