Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак съм тук..."стреляйте"...


Recommended Posts

Та след седмичната ми "отпуска" , забелязах че има още отговори в моите така интересни теми.

Те естествено , са много весели за тези , които са ги писали и не точно весели за мен.

Не че се притесних много от гадните коментари по мой адрес , но не е коректно някой да "сере" върху друг , а втория да не може да отговори...защото е излязъл в "отпуск".

 

Някой ме беше попитал , колко изкарвам от едно такси , за да си продаде колата и да купи двадесетина ...е , изкарвам по около 30лв на ден от кола , та ако го устройва , да си продаде неговата за около 120 000лв. и да купи 20 таксита.

 

Та, ако още съм ви нещо като боксова круша , заповядайте...ще ви изслушам?

 

пп Ако пък не ви е интересна темата (в което се съмнявам) , изтрийте я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....БАМ.... Я да видим какво улучих сега smile048

Колега, даже не знам за какво са ти разписали служебната отпуска, но скоро май пак ще повториш. Превъртях надолу до една тема за пружините ти, гледам си разочарован, че никой не ти е дал съвет. Значи никой не е знал какво да предложи. Това тук не е онлайн гореща линия. Ако някой е минал по твоя път ще ти даде съвет.

Ако някой те обижда, драсни едно ЛС на модератора, но не тръгвай с рогата напред.

Айде весело посрещане на Новата Година и не го приемай навътре.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....БАМ.... Я да видим какво улучих сега smile048

Колега, даже не знам за какво са ти разписали служебната отпуска, но скоро май пак ще повториш. Превъртях надолу до една тема за пружините ти, гледам си разочарован, че никой не ти е дал съвет. Значи никой не е знал какво да предложи. Това тук не е онлайн гореща линия. Ако някой е минал по твоя път ще ти даде съвет.

Ако някой те обижда, драсни едно ЛС на модератора, но не тръгвай с рогата напред.

Айде весело посрещане на Новата Година и не го приемай навътре.

smile027

Снайпер, здравей! 2 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....БАМ.... Я да видим какво улучих сега smile048

Колега, даже не знам за какво са ти разписали служебната отпуска, но скоро май пак ще повториш. Превъртях надолу до една тема за пружините ти, гледам си разочарован, че никой не ти е дал съвет. Значи никой не е знал какво да предложи. Това тук не е онлайн гореща линия. Ако някой е минал по твоя път ще ти даде съвет.

Ако някой те обижда, драсни едно ЛС на модератора, но не тръгвай с рогата напред.

Айде весело посрещане на Новата Година и не го приемай навътре.

smile027

 

 

Мерси , весело изкарване и на теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си забелязал, но в този форум "стрелянето" не се толерира. А ти дадох отпуска, защото тона ти, меко казано, мина границата на колегиалното и "стъпи накриво".

 

Що се отнася до тази тема - е, тя е толкова полезна, че с най-голямо удоволствие и слагам smile149 Дрязги и заяждания не са ни необходими. Пък и все пак е Коледа!

 

Весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.