Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за вашите мнения - часовник Skagen или Golana?


Velko

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

 

Трябва да купувам часовник за подарък, но нямам никакви познания по темата и съм се спрял на тези две марки. Коя е за предпочитане според вас?

 

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Skagen Titanium и съм много доволен от него. Не се усеща на ръката. Стъклото му не успях за 4-5 години да му направя и една драскотина, а не е да съм го пазил - т.е. оправдава си недраскаемото съткло, което за мен е голям "+". Общо взето - стилни часовници правят. Нямат обаче много голямо разнообразие, което е малко ограничаващо. За Golana нямам никаква идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Velko,

 

Малко off-topic, но все пак: часовникът е подараък за раздяла :-k

И аз така знам. Ама пък според мен това са глупави суеверия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го подаряваш ще му искаш пари! Може и 20 стотинки да са, но ще му ги вземеш и ще ги запазиш и после изхарчиш за нещо. Иначе аз знам, че отброявал времето до раздялата ако не му го продадеш smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко off-topic, но все пак: часовникът е подараък за раздяла :-k

Баси майтапа!За Коледа подарих на жената часовник.Ся кво ще правим? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко off-topic, но все пак: часовникът е подараък за раздяла :-k

Баси майтапа!За Коледа подарих на жената часовник.Ся кво ще правим? :-k

 

кажи и да се завърти три пъти обратно на часовниковата, да плюе през рамо, да хвърли камък по зелен гущер на пълнолуние и си вземете черна котка.

 

Стига бе хора. Егати суеверията. Имайте предвид, че в развития свят, часовника се счита за професионален подарък, т.е. даваш го на хора, дето баш имаш нужда от тях служебно, баш да им се подмажеш да ти работят и занапред :)

 

Отделно, че всички дупетати са накичени с такива подаръци. То вярно, че сигурно цяла България си мечтае да се раздели с тях, ама.... smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо,мерси за съвета! smile159

На мен точно това ми беше целта,да се подмажа на жената, а не да се разделяме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете марки часовници изглеждат добре. От спецификациите, които прочетох се спирам на Golana.Те обаче изглеждат малко по-груби от моделите на Skagen.За съжаление нямам никакъв опит с тези две марки :-k .

 

За себе си дълго търсех "читав" часовник - открих го: Casio Wave Ceptor - автоматично сверяване на времето, акумулаторна, зареждаща се от светлината батерия, титанов корпус..... и куп неща. Виж и тази марка, силно я препоръчвам

 

Успех с избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Стига бе хора. Егати суеверията. Имайте предвид, че в развития свят, часовника се счита за професионален подарък, т.е. даваш го на хора, дето баш имаш нужда от тях служебно, баш да им се подмажеш да ти работят и занапред :)

...

 

Дори да оставим суеверията, пак другата страна може да го приеме като намек smile049 Що се отнася до професионалните подаръци - дядо ми е получил часовник за ... пенсионирането си smile049

 

@stelibg, и аз си взех Wave Ceptor OCW-520T (спомен от майка ми)

OCW-510DE-2AVER-velika.jpg

Супер доволен съм. Само сверяването е малко на късмет в София, но точно вчера се свери smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 години и половина жената, тогава бехме гаджета само, ми подари часовник. Е, още сме заедно, семейни сме вече, щерка имаме....никой не мисли да оставя другия....ма знам ли я благоверната кво ми мисли, де. :mrgreen:

 

Мое мнение на база личен опит - колега, подарявай часовника смело, не са верни ония приказки за раздялата след подобен жест.

 

Весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое мнение на база личен опит - колега, подарявай часовника смело, не са верни ония приказки за раздялата след подобен жест.

 

Весели празници.

 

Благодаря за подкрепата. Вече поръчах Skagen.

Весели празници. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.