Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата маска За фелиция на старата Фелиция


skoda_felicia_93

Recommended Posts

здравейте колеги отдавна карам една много хубава шкода фелиция модел 1998 1.9 SDI двигателче доста икономично и прилично ! искам да ви попитам обаче дали знаете дали ще стане решетката с капака дето е от новата фела на моята ? благодаря преедварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става,и още как!Само дето покрай маската трябва да смениш капак,фарове и още нещо беше :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом и фаровете трябва да сменям няма кой да се занимава аз мислех ако можеше само капака да се смени щото решетката е към него направо ама нема кой да сменя фаровете то сигурно и калници благодаря колега все пак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,мислих и калници да напиша,но не съм сигурен за тях.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колега мисля да си взема само едни халогенки за моята фела и така да си карам може би тези фаселифтове са излишни и пари и време :) Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че сам достигна до правилното умозаключение! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е фейслифта и супер много ме дразни всеки път като отварям капака и по навик хващам в средата за решетката която е пластмасова и имам усещането че всеки момент ще се затвори капака и решетката ще остане в ръката ми. Старата маска е много по добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на колегата petkov за ''мнението'' за старата маска ! поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък казвам,че старата маска е грозна. :lol: На мен ще ми благодариш ли за мнението? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно това дали е по-грозна или не новата маска е въпрос на вкус. Аз лично си харесвам фейслифта. Но цената за смяната от стара към нова ми се вижда неоправдана , освен ако не намериш в някоя морга кола ударена отзад или странично за донор. Иначе цените в магазина са доста солени - преден капак-около 200лв;фарове - 170лв/бр./Хелла/;мигачи-16лв/бр;лайсни под фара - 5лв/бр;решетка на капака - около 40лв - китайска;емблема за решетката - 20лв;калници - около 60лв/бр.;ако има халогени и по 35лв/бр за тях. Или някъде над 800лв за една смяна визията.Тя колата на струва толкова дето се казва , освен както казах по-горе ако не намериш донор в някоя морга , но това е доста трудно - поне тук при нас в Пловдивско smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.