Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна помогнете !!!


georgi_fabia_I

Recommended Posts

Здравейте колеги, честита коледа и весело изкарване на Нова година!!!

Пиша ви със следната молба, налага ми се сам да си ремонтирам колата, тъй като съм в дания и тук цените за частите са същите, но за самия труд са безбожни. Ето за това ще ви помоля за съвет как да подменя този тампон на снимката, която съм качил. Нещо по специално, което трябва да знам и дали въобще мога да се справя с подръчни средства.

Иначе от година имам автомобила и съм много доволен от към икономия, здравина вървене и качество. Шкодата 1.9 тди 101к.с 2000 год, елеганс салон

post-10186-138453354869_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли някаква тема с повече снимков материал, понеже от тази тема не ми отваря снимките, иначе за другата информация благодаря ще ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките и за бързите отговори, аз попринцип бях доста запален по хондите, имах прелюд преди две години, но откакто имам шкодата съм много доволен особено от към разход разбира се :))) Още веднъж благодаря за помоща, но както казва народа трябва да се пробва... Весели празници още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото разбрах от приятел монтьор е бая тежко да се смени тва с подръчни средства, така че ще трябва да се плаща:) Благодаря на Симеон за съветите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото разбрах от приятел монтьор е бая тежко да се смени тва с подръчни средства, така че ще трябва да се плаща:) Благодаря на Симеон за съветите.

 

1. от къде си"

2. кой ти каза за разликат хонда-шкода

3. като не си пипал окачване помоли някой авер/кадърен/ да свърши работата.

4. иначе е 20мин да смениш заден тампон на преден носач на фабия, но нали се печели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Честита Нова година. Желая ви много щастие, здраве и дълги километри на любите возила.

2. От София съм, но живея в Дания както съм написал по горе.

3. Разликата между шкода хонда или която и да е друга кола се разбира само когато пробваш.

4. АВЕРИ нямам трябва сам да се справя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С подръчни средства ще е егати филма. В смисъл, че с куфарче с гаечни ключове само няма да стане. Тука в БГ повечето си имаме достатъчно "подръчни средства" по гаражите, ама в Дания едва ли е така....

 

Колега, от чисто любопитство - колко излиза смяната в сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
С подръчни средства ще е егати филма. В смисъл, че с куфарче с гаечни ключове само няма да стане. Тука в БГ повечето си имаме достатъчно "подръчни средства" по гаражите, ама в Дания едва ли е така....

 

Колега, от чисто любопитство - колко излиза смяната в сервиз?

 

 

около 4000 крони или 500 евро като изрично споменавам,че 90% от цената е труда 10% е

частта. Друго любопитно е гражданската отговорност е 1000 евро, тъй че като хората започват да говорят: " А на запад заплатите.... е да ама и данъците и труда си е..:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Така да кажа резултата смяната ми я извършиха, ремонта ми струваше 120 евро и съм много доволен хем излезе евтино, хем бързо. В момента колата е като пушка. Да питам само, когато ускорявам до към 200 км/ч се появява шум в двигателя, как мислите каква е причината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам само, когато ускорявам до към 200 км/ч се появява шум в двигателя, как мислите каква е причината

 

Купи си порше и няма да имаш дертове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам само, когато ускорявам до към 200 км/ч се появява шум в двигателя, как мислите каква е причината

 

Причината е, че не си усилил звука на радиото достатъчно :lol: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aми може да гръмне мотора маи си душманин smile048 smile150 smile175
Т'ва беше майтап де :) дори и не съм пробвал да правя 200 :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва беше майтап де :) дори и не съм пробвал да правя 200 :)

 

Шегаджия! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.