Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

След колко време се нормализират оборотите след...... ?


Sybi

Recommended Posts

Момко , като нямаш отговор на въпроса по-добре не казвай нищо ... на такива специфични въпроси най-добре да отговори човек занимащ се с автомобили професионално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я почиствах разглобена и след поставянето й оборотите на празен ход бяха високи при топъл мотор и доста бавно падаха при отпускане на педала на газта. Аз задавах същия въпрос във форума и Бегачката ми отговори простичко, че ще се оправи. Тогава спрях да обръщам внимание и наистина се оправи - може би около 600км смесено бяха при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип се оправя след 200-300км на всяка кола различно, имаше 1 случай при една кола когато се оправи след доста повече километри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Периодът зависи от конкретната версия на софтуера.

Направен е така, че се адаптира сравнително бавно към промените.

Ако се откачи акумулаторът за известно време (за да се нулира натрупаната история) адаптирането става по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери някой с ВАГ-КОМ да ти направи една адаптация на дроселовата клапа за секунди и си готов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изминал повече от 600 км без никаква промяна.. Оборотите продължават да са високи и непостоянни.

а,това непостоянни не го беше споменал.....има проблем някакъв друг може би

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да закача контролера на VAG-COM и ще си каже всичко.Да не говорим,че адаптация на дроселова клапа става за има няма 10сек.

 

Поздрави-Люси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.