Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на капачка за резервоар.


The Best Forman

Recommended Posts

Някой разглобявал ли капачката за резервоара на Фаворит (от новия модел) , защото вчера реших да заредя и малко бензин , но механизма беше сериозно блокирал , та половин час не можах да я затворя , а имам нова , но с друг ключ и искам да прехвърля патрона от старата на новата.

Не ми предлагайте да я пръскам , защото вече няколко пъти я омазвам с всякакви смазки , но резултата е един и същ .

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не се пробваш да отидеш на ключар и да ти пренаредят патронника на новата капачка към твоя си ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да отида пак трябва разглобяване , а междувременно качих оригинална капачка в къщи и О чудо тя си работи , само дето имаше много вода в целия механизъм и след обилно поливане със спирт за подсушаване и препарат против замръзване отива пак на пангара .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я разглобавах по нужда преди около година.

Бях забравил ключа в другата кола а аз бяях много далече от дома :D

И единсвенич вариант беше да я разбия.

Напънах я с 1 отверка и се разглоби (с леко счупване :D)

Отделиха външната с вътрешната част и патрона падна.

Така хубашо се разглоби че сега и с бъркалка за кафе се отваря :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.