Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа 1.4 69к.с. - да или не?


bagalevec

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля за Вашето мнение.Имам желанието да си закупя Фабиа 1.4 2007г.комби и след няколко дни четене във този форум /между другото много полезен/ съм леко притеснен.Прочетох за проблеми от всякъкво естество, а в други сайтове Шкодилака :D е описан като здрав, надежден и икономичен за класа си автомобил.

Автомобила, за който ви пиша е на 175 000 км. обслужван е в ЕТ и външно изглежда много добре./незнам дали е Фабиа 1 или 2/.

Помогнете с мнение, ще съм благодарен на всяко такова!

Весели празници и мирна и богата нова година на всички!!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел или бензин е това? Тъп въпрос, ама като не знам гамата на 1,4 бензиновите мотори. smile049 :-k Ако говориш за дизел - bega4kata е писал, че като цяло е надежден мотора. А той е доста наясно. Аз вече 50 000 км съм супер доволен от мойто миксерче. s_flag Весели празници! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се - дизел е автомобила! / сори за спама - SABATON са любимата ми метъл група/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, по това което си писал за колата - кубици, коне би трябвало е да е Фабия 2, 1.4 TDI - 69 к.с., погледнах в техническите характеристики и Фабия 1 няма как да бъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така ми каза продавача, какво е тогава? 3-цилиндъра, 1.4 дизел , 70 или 69 коня/незнам има ли разлика/, направо ме"гръмна"!!! smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 1.4 три цилиндровия дизел на 175хил. не е добър избор, освен това имай предвид, че този мотор е безобразно шумен. Може да съм пристрастен защото по принцип не харесвам дизели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря ви! smile126 В Понеделник или Вторник отивам на един по-сериозен тест-драйф и ако е рекъл Господ скачам в дълбокото! smile152

Ако стана горд собственик на Фабиа ще кача снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че такава цена от 6800 си е повече от добра, при условие че Фабийката е дизел и само 4 годишна на тази цена

това си е направо коледен предновогодишен подарък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма недуразомения, продавача е официален дилър на автомобили/умишлено не какзвам марките/ и ми е повече от приятел - та за това! smile027

Мен повече ме тормози техническата част-мотор,окачване,електроника!Да си кажа, рядко вдигам повече от 100-110км/ч.,не съм агресивен шофьор,мога да карам и цял ден след даден автомобил и не ми прави впечатление!Разхода е това,което ме впечатли най-много,а да си призная - харева ми и на външен вид!

Още веднъж - ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!!!! :D:D:D s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че автомобила ще ти хареса. Извън града с тази скорост разхода е около 4-4,2 литра/100км. В сервиза на твоя приятел не са ли я проверили колата? Като ти я продава да и направят един преглед там. Диагностика.

Тук е форум и обикновено пишат хората с проблеми. Доволните не пишат много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право донякъде-за форума!Тук ми харесва и това,че всички/с мн.малко изключения/ са добронамерени и положително настроени. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.