Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подгряване на задното стъкло.


baitoz

Recommended Posts

Днес забелязах, че на задното стъкло, когато е в ключено подгряването в средата на мястото на три ленти и през една нагоре и надолу от тях по една лента има конденз т.е. там явно не подгрява. Това нормално ли е или просто нагревателите на тези места са прекъснати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен положението е подобно, ще следя темата, че все не ми остава време ... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще се лепят. :? Ако не са вградени между пластовете на стъклото. :(

Баш вградени не са.Вградени са на челните стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще се лепят. :? Ако не са вградени между пластовете на стъклото. :(

Баш вградени не са.Вградени са на челните стъкла.

 

Не знаех затова и предположих. За лепенето четох, че има токопроводящи лепила на сребърна основа. Цените варират от 7 лв. в магазините за електронни части до 40 лв. в големите вериги (Бриколажи и тем подобни да ги ева).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лепенето четох, че има токопроводящи лепила на сребърна основа. Цените варират от 7 лв. в магазините за електронни части до 40 лв. в големите вериги (Бриколажи и тем подобни да ги ева).

 

Аз със такова си правих на старата кола. На Бизон са, намираш къде е прекъсването, почистваш добре и рисуваш....

 

Ама след 1 зима пак спря. Щото го скъсах на още няколко места. След още 3 зими вече ми работят едва половината ама се вижда и не ми дреме. То сноубордистите със седани, знаят за какво говоря smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.