Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой какъв ароматизатор ползва


lubomirov1985

Recommended Posts

Ауу, много полезна темичка, направо плаче за закачена като важна :lol: smile175
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колега, не е нормално да има мирис на газ в купето - освен, че е неприятно може и да е доста опасно, понеже означава сериозно изтичане на газ.

 

Благодаря за съветите. В момента не мирише на газ. На 30/12/2011 минах на диагностика и настройки при човека, който ми поддържа АГУ. Смени ми филтъра и направи реглаж и провери за течове по системата. При диагностиката на изгорелите газове се оказа, че концентрацията е 6 пъти над допустимата норма. Година по-рано смених мембраните на изпарителя. Може би след 10000 км пробег са поулегнали. Сега всичко е ОК. Иначе не съм безотговорен - минавам всяка година на преглед и поне по веднъж ходя на диагностика и смяна на филтър. А детето вече се вози само на дизеловата Октавия. :) Една от причините да си я купя. Газифицираното Венто си го търкаляме с жена ми за ежедневна кола - главно за ходене на работа, пазаруване и т.н.

 

Иначе преди да се роди малката ползвах най-различни видове ароматизатори - борчета, с течност и т.н., но май най-добре е като я карам по-често за цялостно измиване на автомивка.

 

Извинявам се за отклонението от темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ползвам никакъв. Повръща ми се от ароматизаторите, а от някои си ми става направо лошо.

Обичам да ми мирише на чиста кола вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.