Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой какъв ароматизатор ползва


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги, хайде да споделим кой какъв ароматизатор ползва в колата :)

Аз ползвам само такива от около 2 години :)

post-1403-138453354255_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутия с 3-4 дюли в багажника, научих го от един търговски агент на Каменица - няма такова ухание, всичко друго бледнее пред този аромат. Ароматизатора се проверява редовно и на две седмици дюлите се подменят.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6 месеца съм с ароматизатор от тези: http://www.myshaldanairfresheners.com/store/home.php или по конкретно My Shaldan Squash.И имам предвид, че от 6 месеца съм с една опаковка от него!Взех го от бриколаж за 7-8 лв.Много е странен - изпарява се малко по малко и винаги има силна миризма (в момента е останал гел колкото бонбон...).Лошото е, че за 6 месеца вече му свикнах и не го усещам толкова много, но всеки който се качи в колата казва, че се усеща много силно!

 

PS: Made in Japan smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацки с маркови парфюми!!! :lol:

:smt017

 

Така си гарантираш, че няма да свикнеш с миризмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвам ароматизатори откакто се роди дъщеря ми. Оказа се, че са доста противопоказни за бебета и малки деца - могат да доведат до разни алергии. Иначе в газифицираната кола си имам винаги един такъв естествен аромат на пропан-бутан - особено през студените сезони когато активно се използва парното. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 броя. Стоят от 12.08.2005, когато си взех колата!

 

[attachment=0]images.jpg[/attachment]

Смени ги де, те вече не миришат smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флакони от автоматични стенни ароматизатори. Ръчно пръскане по стелките от време на време.

 

Може и да си помислиш че се бъзикам , но видях Октавия с монтиран в багажника такъв.Заедно с тялото. Човека си го беше настроил да му "фъска" за най-дълъг период.И му се кефеше , защото хем сменя флакон и батерий на три месеца , хем заради големия багажник не му заемало място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не са ъпгрейти. :) Ъпгреит беше направил той. На мястото на датчика за светлината бе сложил нещо си...(не знам точно какво) което кара машинарията да фъска през час и то само през деня. Иначе има такава опция на машинката , ама ако седи на тъмно (в багажника) не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аз съм си сипал, в един празен пулверизатор от препарат за почистване на стъкла, омекотител за пране "Lenor" (мисля, че е модела в ляво)

m109.jpeg

и при вътрешно чистене (минимум 2-3 пъти седмично) си пръскам стелките по 2-3 пъти, но извън колата, да не се напръскат седалките, че не знам дали няма да останат петна. По стелките не остават, но за всеки случай вътре не пръскам :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попринцип не ползвам но ми донесоха от Тунис - елхички с много интересна разцветка са, едната е като знамето на либия. А на опаковката им е Че Гевара - колоритни са . Миришат на зелена ябълка, скоро ще го снимам единия и ще го кача. Интересното при тях е че само аз имам такива :lol: smile159

 

Тези на шкода не са мои, но също радват, май са оригинални :)

post-9039-138453354637_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, много полезна темичка, направо плаче за закачена като важна :lol:

Иначе в газифицираната кола си имам винаги един такъв естествен аромат на пропан-бутан - особено през студените сезони когато активно се използва парното. :)

Колега, не е нормално да има мирис на газ в купето - освен, че е неприятно може и да е доста опасно, понеже означава сериозно изтичане на газ. Аз имам 2 газифицирани коли съответно по на 15 и 20 г. и в нито една не мирише на газ... е като изключим този, дето аз сам си го генерирам :lol: Така че най-добре иди на сервиз да ти проверят системата за изтичане, не рискувай още повече и малко дете возиш :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.