Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се пазарува в магазин за авточасти...


snaiperisto

Recommended Posts

Аз на друго се чудя и недоумявам - аджеба от какъв зор си напазарува непотребни за теб глупости на цена 20 лева, за да ползваш толкова важната за теб отстъпка. Аз лично не виждам абсолютно никаква логика.

 

За това си има цяла наука. И хората дето я владеят са доста добре платени, особенно зад океана :)

Сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КоУегата вече има банче, няма как да ви отговори! :smt030

 

Ееее можеше да се посмеем още малко. Стила на разказване е уникален обаче ... няма да си кривя душата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КоУегата вече има банче, няма как да ви отговори! :smt030

Хвала тебе! Съжалявам, ама ристо снайперисто не е за тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КоУегата вече има банче, няма как да ви отговори! :smt030

 

Можеше да го оставите още малко,таман стана интересно.А и исках да го питам колко изкарва от едно такси,че се замислих да си продам колите и да си купя двайсетина таксита на старо и една Лагуна за себе си ,да си джиткам с нея,а докато бакшишите бачкат за мене да си клатя краката,като него. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, то бива бисери за една вечер, бива смях и лафове, ама тука нещата са станали лееко грубички, та за това май се е стигнало до Коледни отпуски. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КоУегата вече има банче, няма как да ви отговори! :smt030

 

Можеше да го оставите още малко,таман стана интересно.А и исках да го питам колко изкарва от едно такси,че се замислих да си продам колите и да си купя двайсетина таксита на старо и една Лагуна за себе си ,да си джиткам с нея,а докато бакшишите бачкат за мене да си клатя краката,като него. :-k

 

Ааа, Ники, недей! Сакън! Че вероятно ще станеш същия форумен трол. От много клатене на крака му доскучава на човек и виждаш ли какво става?! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно аз кажа: Колеги, колата не върви- помогнете!

 

Голям практически опит- разменил си бушоните и вместо да провери първо най-елементарното: като ти спре нещо- бушоните, пише във форума- ОК.

 

Не бил научил нищо, мислел, че там няма бушон.

Да беше погледнал полезните връзки- бушони(те хората за такива кат него даже картонче с картинки са сложили :) ), махане на жабка- да научи, какво е гледал! И недоволен...що никой не му бил помогнал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, то бива бисери за една вечер, бива смях и лафове, ама тука нещата са станали лееко грубички, та за това май се е стигнало до Коледни отпуски. :mrgreen:

 

Поздрави.

Аааа ,ясно Ице! smile159

Това го бях пропуснал.Ама не може да му се отрече на юнака-голяма шпага го раздава.Отдавна не бяхме имали във форума такъв породист екземпляр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след 01:00 през ноща съм легнал, следях темите с интерес! Мислех, че никой няма да вземе да спори ама то взе, че стана интересно :lol:

 

п.п. искам още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след 01:00 през ноща съм легнал, следях темите с интерес! Мислех, че никой няма да вземе да спори ама то взе, че стана интересно :lol:

 

п.п. искам още

 

Искаш ама няма - колегата излезе отпуска smile117 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях снощи темата,но като видях дългия пос изабщо не съм чел.Но сега се запознах.....и мога да кажа само -НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ БАКШИШ....

трябва да си много прост мъж

винаги има изключения ,но са рядкост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз сега виждам темата... ](*,) Голяма касапница е станало! Този пишман баровец с клатещите крака трябваше повече да го нахраните. То аз да взема почна да ходя и да раправям насам-натам че съм бакшиш и да си искам отстъпките МИНИМУМ 10% , даже ще се сърдя ако са толкова.... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КоУегата вече има банче, няма как да ви отговори! :smt030

и слава богу, аман от "репресирани".

до "снайпериста": кат ти е скъпо тук, драги ми таксиметрови шофьоре, иди пазарувай от турция или от китай направо... то и първоначалната такса е странно понятие, ама я има, нали? а ти знаеш ли на колко возят такситата във виетнам? да седна да ревна и аз освен, а? аре със здраве и наздраве, празници идват, преглътни някак "обидата" и си вземи поука от написаното от колегите по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.