Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коледата подрани !!!


4е4о

Recommended Posts

Тази година, както всяка предишна, дойде време да отбележим един много хубав и прекрасен празник Рождество Христово ! В нашата фамилия този прекрасен български празник е свързан с една още по - прекрасна традиция, която се стараем да спазваме.......... . И така въпреки лошото време (без грам снях и положителните температурни рекорди) се напънахме да свършим и тази работа. Малко се поотпеснах, но ....... всички започна ето така:....с огъня, после отидохме да "гътнем Гошко, който се оказа Гергана \:D/ ". Гери беше много уморена затова я сложихме да се почине на това хубаво ръчно направено легло за прасенца smile091. Като всяка уважаваща млада дама Гери, беше много суетна и каза, че иска на солариум, защото искала да потъмнее - ние така и направихме включихме солариума smile091 ! След като обаче видя крайния резултат Гери каза,че иска да прилича на Майкъл Джексън smile091 и затова трябва да я водим на козметик - да я избели ! След всичките тези СПА процедури Гери беше много щастлива и блаженно заспа............завинаги, хи хи хи ! Естествено като исктински християни и опростихме греховете, за да почива в мир. И така с Гери, другите процедури са с нецензурно съдържание, затова няма да бъдат показани. Е...... на края все пак и аз получих своята награда.... За малко да забрава, все пак да Ви покажа и най - прекрасната мацка......преди и след баня smile091 !

 

 

 

 

ПС:)

Ако мястото на темата не е тук или нарушавам някой от правилата, моля да бъда извинен и темата да се премахне. Опитах се да Ви поразвеселя и да се оправдая защо не можах да дойда отново на срещата днес на НИМ. Спорна седмица на всички

post-9178-138453353776_thumb.png

post-9178-138453353779_thumb.png

post-9178-138453353781_thumb.png

post-9178-138453353783_thumb.png

post-9178-138453353784_thumb.png

post-9178-138453353786_thumb.png

post-9178-138453353787_thumb.png

post-9178-138453353789_thumb.png

post-9178-138453353807_thumb.png

post-9178-138453353808_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, добре си направил. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е снимано това? Да не е в София??? Как не ви нападнаха журналисти, общинари, еколози и т.н.???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е снимано това? Да не е в София??? Как не ви нападнаха журналисти, общинари, еколози и т.н.???

 

Съдейки по регистрацията на Шкодата - Смолян(ско). :-k Няма да казвам, че не одобрявам такива действия, защото като изключим варварската част, която лично на мен не ми понася, свинското погребение е приятно нещо. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по дупката, коляча е бил майстор.

 

Аз по принцип веднъж съм взимал участие баш в клането, ама няма да повторя. Виж на масата след това съм първи, прясно свинско задушено с лук и червено вино...Лелей...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по дупката, коляча е бил майстор.
- така е. Баща ми много добре се справя.................вече достатъчно години тренира и да е жив и здрав и занапред така да продължаваме традицията !
прясно свинско задушено с лук и червено вино...Лелей...
и ние така направихме, както си му е реда smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Бравос, една от любимите ми традиции!!! От най-ранна детска възраст съм взимал участие в тази традиция. Няма нищо по-вкусно от прясно ДВОЙНОПРЕПЕЧЕНА кожа, полята обилно с вино и осолена, и топла-топла да късаш и да ядеш.... smile021 мммммм чакай че се окапах.... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и аз съм отгледан с тази традиция. И така си мисля, че няма как да няма и други колеги, в които да пробудя разни хубави и вкусни спомени и затова основно я постнах темата.

Спорен ден на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.