Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам домашно вино от Северна България- 5 лева за литър


tihoslav

Recommended Posts

Продавам домашно вино от Северна България- 5 лева за литър е цената. Виното е отлично, пивко е, от собствени лозя в село Новачене, Плевенско.

Който има интерес може да заповяда първо да опита :)

Наличността която имам в момента е 21 литра.

Телефонът ми е 0886-941-626-Тихослав, от София съм, Дружба2

Или пишете лично съобщение.

post-2586-138453353773_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Който има интерес може да заповяда първо да опита :)

Наличността която имам в момента е 21 литра.......

Тихославе,

освен да направим една форумна среща и да дойдем да опитваме....хе хе хе - шегувам се :D

 

Какъв сорт е гроздето, от което е направено виното?

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нямате проблеми :) Виното е смес от следните сортове: Отел, хамбургски мискет, болгар, димят. Ухае на здравец и други билки които дядо ми му е слагал. smile159 Мерси колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

количествата са изчерпани засега :arrow: При желание мога да докарам още, но след 2 седмици, така че който им интерес да ми пише на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

:arrow: И тази година реколата от лозята е повече от добра, цените и условията са същите. Виното определено си заслужава. Телефон за контакти:

0886-941-626-Тихослав, гр.София , жк."дружба"- 2, както и в Плевен, също "дружба".

Може да пишете и на лично съобщение.

post-2586-138453429996_thumb.jpg

post-2586-138453430001_thumb.jpg

post-2586-13845343001_thumb.jpg

post-2586-138453430021_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.