Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни светлини за Фелиция


krsgogo

Recommended Posts

Интересно ми е могат ли дасе намерят такива стопове или само стъклата и откъде.

post-264-138453353643_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за Фелиция са,тези дни се порових доста в http://www.feliciaklub.cz/ и там ги видях.Харесва ми че са потъмнени а не прозрачни.Там могат дасе видят много други идеи.Например подмяна на спирачни апарати и дискове отпред с такива от Форд смяна на задните барабани с дискови спирачки и други.Използват много и предпазител за скоростната кутия ето такъв.

post-264-138453354673_thumb.jpg

post-264-138453354676_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този предпазител ми се вижда малко безмислен , защото при евентуален удар в него натиска отново отива в ухото на скоростната кутия и вероятноста да се счупи е точно толкова както и ако го няма. Може би ако е захванат за шасито би предпазил доста повече :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е могат ли дасе намерят такива стопове или само стъклата и откъде.

колега могат да се намерат и мисля бяха някаде кам 250 300 крони незнам колко пари са в левове ето и линка кам саита / http://www.obautodily.cz/19-skoda_felicia-strana34 / успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.