Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

Бях за няколко часа в Габрово днес, но нямах време да отскоча до Соколския манастир, да ви натупам с Аудито :lol::lol::lol:

Слагайте снимки дееее smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Ися,

 

Абе аз чак "разлика" (еле пък в червено и с главни букви) не видЕх [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам всички ще видят как Перлата тръгва по-рано. smile001

Но не може да се отрече, и че Искрен имаше доблест да си го признае на всеослушание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... Призна си, но трябва да трием сол на главата на Маджо, защото не си облече тениската нито един път smile091

ПС: За тези които са наясно за какво говоря, Борето Thunderbolt, вече е отремонтиран и ни лук е ял, ни лук е мирисал.

Поздрави беше си едно изключително приятно премеждие smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... Призна си, но трябва да трием сол на главата на Маджо, защото не си облече тениската нито един път smile091

ПС: За тези които са наясно за какво говоря, Борето Thunderbolt, вече е отремонтиран и ни лук е ял, ни лук е мирисал.

Ааа, ти щото не беше снощи в Хитър Петър и изпусна ;) То си го има документирано, Искрен няма да пропусне да покаже на целия форум :) А кво за Борето, вие с него не бяхте ли в една стая? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше малък гаф на ОМВ в Габрово, сър Юли трябва да ми прати клипчето и тогава ще видим дали да го качвам в нета

наистина хиляди благодарности на Психото за оказаното съдействие! smile126

 

иначе какво повече иска човек, вода, кал, бири, хубави хора, иху аху, писта. вярно времето можеше да е маааааалко по-добро smile021

голям купон, аз лично си изкарах страхотно

 

 

айде поздрав с неофициалния химн на събора

 

http://www.youtube.com/watch?v=_aEQETXRWdU

 

и дим да ме няма smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Logrus- И това го има документирано при Борето. Първият път тръгнах по-рано и си признах. smile027

 

П.С: Ще ви помоля всички останали мнения да се пишат в тази тема:

viewtopic.php?f=19&t=28164

Благодаря предварително.

 

П.С2: PSYHO- ГОУЕМ СИ! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте шкода фенове!

От години съм фен на марката, но чак сега имам удоволствието да ви пиша. Случайно ходих на срещата на ФВ на Калояново и много ми допадна идеята, че всеки може да покара на пистата с личния си автомобил. Интересно ми е, дали Шкода форума прави такива срещи на Калояново и дали има някакви срещи със спортен характер. Потърсих информация във форума, но доколкото прочетох по срещите става дума само за барбекю и питиета, което като се замисля, какво повече му трябва на човек. Ще се радвам да се запозная с всички вас на някоя следваща среща!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте шкода фенове!

От години съм фен на марката, но чак сега имам удоволствието да ви пиша. Случайно ходих на срещата на ФВ на Калояново и много ми допадна идеята, че всеки може да покара на пистата с личния си автомобил. Интересно ми е, дали Шкода форума прави такива срещи на Калояново и дали има някакви срещи със спортен характер. Потърсих информация във форума, но доколкото прочетох по срещите става дума само за барбекю и питиета, което като се замисля, какво повече му трябва на човек. Ще се радвам да се запозная с всички вас на някоя следваща среща!

Поздрави!

Ами то си има тема за впечатленията от събора, има тема за предложение за нов събор за септември. Те са в този раздел срещи. Има и тема във фото раздела:

viewtopic.php?f=27&t=28160

Ами има писта. Тя е на Междене(Междени).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.