Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

Колеги, а ще се съберем ли пак за мачле? Вярно събор, но не може само smile027 трябва и smile117 .

Аз съм на линия за мачле :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Дано само времето да е с нас, че като гледам прогнозата... smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре за една вечер много спомени може да се създадат smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само времето да е с нас, че като гледам прогнозата... smile012

 

:-k

download/file.php?id=25625

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манастира поне е високо, не може да стане такъв потоп :smt034

 

 

Дано само времето да е с нас, че като гледам прогнозата... smile012

 

:-k

http://www.skodaclub-bg.org/forum/downl ... p?id=25625

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдете оптимисти, в краен случай може да заменим дърпането на въже поради липса на сцепление със състезание по събиране на охлюви... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кану-каяк, кални бани, 50 метра бруст/бътерфлай/дънерфлай, гмуркане, скок от трамплин, това ще са част от основните дисциплини smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не спре до тогава...форума ще стане още по-сплотен - в борбата за сушина :lol:

А за кану-каяка - то май вече подготвят нещата:

http://sinoptik.bg/news/obilni-valezhi-v-gabrovsko-343

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да обобщя нещата, свързани с организацията по Събор 2012.

 

Програмата е ясна, бях я публикувал няколко страници по-назад, но я пускам пак:

 

24.05.2012.:

- пристигане на първата група, която ще вдигне шатрата на Каменица, ще обособи местата за шатри, за диджей и т.н.

- пристигане на първите гости на събора

- деня е определен със свободна програма, но задружното хапване и пийване вечерта са задължителни.

 

25.05.2012г.

- посрещане на по-голяма част от гостите на събора, които ще пристигнат в този ден, настаняване.

- следобед ще има организирани игри и забави

- вечерта е ясна

 

26.05.2012г.

- 10:00ч. или 10:30ч. потегляне за Междене

- следобед ще има игри и забави

- от 19:00ч. - награждаване

- до края на вечерта/нощта нещата са ясни

 

27.05.2012г.

- почистване на поляната и изхвърляне на чувалите в кофите за смет

- разглобяване на шатрата и прибирането й заедно със столовете и масите в манастира.

- свободна програма.

 

За 24 и 27 ще имам нужда от помощ за шатрата на Каменица, сътоветно за сглобяване и разглобяване. За първото ще го направим с колеги и приятели, с които ще пътуваме сутринта на 24-ти. Надявам се, че мога да разчитам на хора, които биха се включили на 27-и в разглобяването. Няма да има товарно-разтоварни дейности, защото всичко ще се съхранява в манастира.

 

Шатрите на всички гости, без оглед на градовете, ще бъдат подредени както миналата година, под формата на П, така че отново да се получи подходящ терен за танци, забави и пиянски търкаляния.

 

Всички коли ще бъдат паркирани според подредбата, която посочи Мишо (Алкохола). Надявам се тази година да няма излишни препирни в тази насока, подобни на миналата. Изключение ще има само за хората на палатки, които желаят автомобила им да е до тях с цел удобство.

 

На поляната ще бъдат допускани само автомобили, заплатили входната такса или такива, които влизат само за товарно-разтоварна дейност. Марката и модела не са от значение, всички са добре дошли.

 

Отпада стария вариант за номерация на автомобилите с маркер. На входа всеки ще получи, освен всичко друго, и стикер с номер. Стикера ще се лепи на избрано от шофьора задно ляво странично стъкло. Размера му е 10х12см. Стикера удостоверява, че сте заплатили входната такса, т.е. залепването му е задължително. Освен това номера му ще бъде използван от всички ни за гласуване в различни категории.

 

Входната такса за поляната е 20 лева, а входната такса за писта Междене е 3 лева (всичко е като миналата година). Таксата вход за поляната за Ясен (Варна), както бях обещал, е 0 лв. Който е бил миналата година на Междене знае защо...

 

За настаняването всеки, който е предплатил, ще се обръща към Марто (skodaman).

 

Заповядайте на Събор 2012. Ще има много игри, веселие и изненади. Надявам се и тази година организацията да ви допадне, като се има предвид, че сме ви подготвили неща, които до сега на минали събори не е имало и в общи линии ще сме пионери в две-три насоки.

 

Има много хора, на които искам да благодаря публично, защото без тях нямаше да се справя с всичко това. Имената им ще видите след края на събора, като се приберем по живо и по здраво.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли като допълнителна информация не е лошо да споменем на хората за които ще сглобяваме и разглобяваме, да си вземат дъждобрани, моя например е в колата от 1 седмица за да не го забравя smile001 s_flag

Поздрави smile159

ПС: ДиДжея трябва да има тая песен:

smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си вземат дъждобрани

 

И гумени ботуши. smile049 Горните 2 неща важат със същата сила и за всички останали участници. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли като допълнителна информация не е лошо да споменем на хората за които ще сглобяваме и разглобяваме, да си вземат дъждобрани, моя например е в колата от 1 седмица за да не го забравя

Дъждобранът не е особено удобна дреха за монтажни дейности, моят го използвах главно по рок концерти на стадиони, но със или без дъждобран ще се включа в "разтребването". Виж гумени ботуши нямам /риболовът не ме влече/, та ако някой има чифт в повече нека носи и за мен - 42-43 номер нося :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да отправя молба, към всички, които ще бъдат на събора, ще ми трябва стробоскоп, който има нека го вземе, и да не се познаваме, ние ще се намерим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми трябват инструменти и VAG-COM за фино синхронизиране на разпределителния вал на помпа-дюза. Който има да носи ... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Партито на TDI Team започва.

 

В лицето на МОЯ МИЛОСТ, бат Ники (coverdale) и други колеги (въздържатели) ще празнуваме ПОБЕДАТА НАД МАДЖО с 2 бутилки черен Бушмилдс.....

 

ДНЕСКА МАДЖО ВЗЕ МАНДРАТА 3 от 3!

(беше студено и не можах да сложа 15ката с полуслика, че се наложи да му направя РАЗЛИКА със 17ките!)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.