Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

Гогата ще пусне тема, но нещо от сорта на 8:30ч., за да тръгнем до 9:00ч.?

 

Ники, не разбрах рано или късно ти се струва? :-k Лично аз си мисля, че за (много) по-ранен час надали ще се съберат супер много желаещи. А по-късно ако тръгнем, ще стигнем по "ракиено време". :D Може примерно за 8 да го направим и да се чакаме до към 8:30, преди да потеглим. Както писах и в темата, аз само предлагам. smile049 Поздрави! smile027

 

Ок е за мен и мисля, че си напълно прав. А колкото по-рано, толкова по-добре, но преди 8ч. няма смисъл и според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Ако идваш с Бимата...вземи тръгни по рано....към 3:30 някъде, да можеш да пристигнеш навреме!

 

П.С: Или като съвета към bocko: да го вземеш с приспиване.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 8:30 е супер за да си се влачиме по пътя и към 12:00 най-късно да сме там. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за мое съжаление аз няма да мога да тръгна с вас към 8:30, че ме пляснаха на работа на 24-ти :smt0344, но щом приключа към 13ч, се дигам и идвам и аз до към..... не знам кога.... Много се радвам, че засега нещата вървят с толкова добра организация и че ще има супер събор и таз година smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, със сигурност ще има хора, които тръгват и по-късно. Така, че няма да си ми самичък! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идваш с Бимата...вземи тръгни по рано....към 3:30 някъде, да можеш да пристигнеш навреме!

 

П.С: Или като съвета към bocko: да го вземеш с приспиване.....

Ако тръгна в 3:30 най-много да мина да те подбера от Добрич и да те завлача до Сокола? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надяждане с вурстчета? smile091

С вурстчета не знам, ама с колегите Alexandar и skoda120l1980 съвсем сериозно мислим да обявим състезание по надяждане с шишове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти, изчакахте да отслаботслабна и веднага "Дайте да правим надяждане"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти, изчакахте да отслаботслабна и веднага "Дайте да правим надяждане"

 

Е ще се пуснеш само за състезанието и после пак минаваш на въздържание. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко да съживим темата в навечерието на събитието. s_flag

 

https://www.facebook.com/skodabulgaria

 

https://www.facebook.com/events/369611189756972/

 

smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надяждане с вурстчета? smile091

С вурстчета не знам, ама с колегите Alexandar и skoda120l1980 съвсем сериозно мислим да обявим състезание по надяждане с шишове!

Абе, като ги знам каква "тежка" категория са и двамата, май ще трябва доста да им помагаме с шишчетата... апропо, ей да оставите нещо и за нас закъснелите - ще се появим на 26-ти чак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, като ги знам каква "тежка" категория са и двамата, май ще трябва доста да им помагаме с шишчетата... апропо, ей да оставите нещо и за нас закъснелите - ще се появим на 26-ти чак.

Ааа, Добри пред очите ми е изяждал по 15 шиша, без да му мигне окото, така че е скрита лимонка ;) А иначе шишове не знам дали ше останат до 26ти, но ако не, има Кауфланд в Габрово, на връщане от Междене най-лесно да се мине оттам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ясно е че ще сме се запасили, вероятно даже още от Сф, че габровският Кауфланд може да се окаже вече изпразнен след вашите набези :lol: Първо обаче да стигнем благополучно, че миналата година нещо не ми се удаде... но този път ще разчитам на собствената стара и изпитана техника, която да чукна на дърво, не ме е подвеждала досега :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за след 00:00ч. дамската част може да се вкл.в еротично ядене на банани! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради големия интерес около надбягването на писта "Междене",що не направите залагания!

Вижда се че тази година има доста "напомпани" автомобили,а и закачките от страна на masterone и BlackPearl вече започнаха да ни доскучават. smile001

Аз няма да мога да присъствам,но с голям интерес ще следя темата и залозите.

 

 

п.п ...забранява се свалянето на резервните гуми от колите! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ясно е че ще сме се запасили, вероятно даже още от Сф, че габровският Кауфланд може да се окаже вече изпразнен след вашите набези :lol: Първо обаче да стигнем благополучно, че миналата година нещо не ми се удаде... но този път ще разчитам на собствената стара и изпитана техника, която да чукна на дърво, не ме е подвеждала досега :smt032

 

Все още не е построен, днес отвориха втория Lidl до гарата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те е срам да те бие кола с детско столче....... smile004

 

П.С: МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ДНЕС!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй двамата рали пилота??!?! Писна ми да чета как си мерите сиренките! Ае да седнеме на маса като хората тази година а не да ми ходите да си миете колите по три пъти да ден. Ше Ви шиб@м!!! smile004 smile045 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххахах Шампионе спокойно ние с Доктора сме самотни вълци таз година и ще си имаш компания за масата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххахах Шампионе спокойно ние с Доктора сме самотни вълци таз година и ще си имаш компания за масата smile159

 

Знам аз, че сте готини пичове, а не некви свестни! ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххахах Шампионе спокойно ние с Доктора сме самотни вълци таз година и ще си имаш компания за масата smile159

Знам аз каде ще замръкнем всички нощеска... около нашия огън ;)

Тази година сме само първата нощ, но подготовката пак е налице s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.