Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Ако не съм джапнал +1. Но по-скоро -1 ;)

 

Аз предлагам с теб да си направим една читава снимка още първият ден, че после няма да можем :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, удачно ли ще е да си водя кучето, което ще е на 3 месеца и много щъка напред - назад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, удачно ли ще е да си водя кучето, което ще е на 3 месеца и много щъка напред - назад?

 

Е много ясно! 3 месесечно... Ммммм перфектно и чевермето значи уредихме ;)

 

Младенски, още на тръгване от София трябва да се щракнем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, удачно ли ще е да си водя кучето, което ще е на 3 месеца и много щъка напред - назад?

 

Ха, освен и аз да взема моя да търчат заедно по ливадата. smile168 9 месеца им е разликата, ама на акъл надали ще се различават. :lol: А иначе сериозно - според мен с толкова малко куче ще си намериш голяма занимавка и не знам до колко ще усетиш събора, докато търчиш по него. Това е и една от причините моя да го оставя малко на нашите да си го гледкат. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както миналата година, така и тази, благодарение на Каменица и съдействието на Биричката (шампиона), отново ще има прясна наливна бира на корем. Цената отново ще е символична. В допълнение от Каменица ще ни предоставят голяма шатра с размери 6х10 метра в комплект с дървени маси и пейки. Така ще можем да си спретнем един мини бирфест на събора, а отделно ще има и сух навес за диджея и техниката му.

 

Като стана въпрос за диджей, тази година мисля, че ще е удачно отново да ползваме услугите на миналогодишния водещ. Повечето от вас са останали доволни от него миналата година, пък и смятам, че човека ни направи доста весел купон. Разбира се, на Исята отново му се дава възможност да държи микрофона когато пожелае, за да ни направи "малко" смях.

 

Таксата вход за поляната ще бъде публикувана на малко по-късен етап, когато станат ясни всички разходи по събора.

 

Таксата вход за Междене отново ще бъде 3 лв. на автомобил и ще се заплаща от всеки на входа на пистата

 

Относно програмата за събора. Всичко е разчетено по час, но няма смисъл в подробности да се публикува всичко. Основното е:

 

24.05.2012.:

- пристигане на първата група, която ще вдигне шатрата на Каменица, ще обособи местата за шатри, за диджей и т.н.

- пристигане на първите гости на събора

- деня е определен със свободна програма, но задружното хапване и пийване вечерта са задължителни.

 

25.05.2012г.

- посрещане на по-голяма част от гостите на събора, които ще пристигнат в този ден, настаняване.

- следобед ще има организирани игри и забави

- вечерта е ясна

 

26.05.2012г.

- 10:00ч. или 10:30ч. потегляне за Междене

- следобед ще има игри и забави

- от 19:00ч. - награждаване

- до края на вечерта/нощта нещата са ясни

 

27.05.2012г.

- почистване на поляната и изхвърляне на чувалите в кофите за смет

- разглобяване на шатрата и прибирането й заедно със столовете и масите в манастира.

- свободна програма.

 

Очаквайте изненади тази година. Не ги публикувам, защото иначе няма да са изненади ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли общо взето е казал всичко по въпроса за бирата. Както сами виждате, шатрата ще е доста големичка и ще сме благодарни на всички, които са планували да пристигнат на 24-ти ако не им представлява трудност да пристигнат една идея по-раничко. Казвам го специално за групата от София, която ще тръгваме повечко коли заедно(поне така се надявам) Ще е хубаво, да има желаещи за по ранно тръгване, за да можем по обедно време да сме там.

 

Говорил съм с човека от Каменица, той ми каза, че шатрата не е трудна за сглобяване каза, че ако сме 10 човека, ще я сглобим за около 1 час. Също така към шатрата вървят и 10 маси и 20 пейки и помощта от всекиго ще е добре дошла при пренасянето. Транспорта сме го спазарили да бъде също да бъде за сметка на Каменица, както и наградите за 1-во 2-ро и 3-то място на бирената надпревара.

Както Юли каза, бирата ще бъде на достъпна цена, спазарил съм се наистина добра цена на кег. Също така сме говорили да се докара и мобилен бар, който е създаден специално за подобен тип мероприятия. На него могат да се монтират 2 или три кега едновременно, което позволява винаги да има студена бира, което изключва миналогодишния проблем с изчакването на инсталацията да изстуди бирата.

Докарването на този бар може да е малко проблемно защото както казах, шатрата е големичка и не се знае дали ще има място на камиона, и съм казал при товаренето да махнат половината маси и пейки за да може да се качи мобилния бар. По този начин ще имаме 5 маси и 10 пейки, които пак ще ни свършат чудесна работа, най-вече за да може да се изгради пулта на Дж-я.

 

Като цяло мисля, че с помощта на всички би могло да се получи един чудесен събор а защо не и най-добрия до момента!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали в тази тема или да се направи отделна за тръгването по групи. В тоя ред на мисли - има ли някой, който ще пътува по подбалканския път през Карлово и Казанлък? Защото с компанията винаги на отиване минаваме оттам, а тая година сме решили да спрем и на Шипка пътьом. Желаещи за компания? Планирали сме да тръгнем на 24ти сутринта към 9:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали в тази тема или да се направи отделна за тръгването по групи. В тоя ред на мисли - има ли някой, който ще пътува по подбалканския път през Карлово и Казанлък? Защото с компанията винаги на отиване минаваме оттам, а тая година сме решили да спрем и на Шипка пътьом. Желаещи за компания? Планирали сме да тръгнем на 24ти сутринта към 9:00

С оглед на организацията - не е лошо да се отиде направо там, за да се оправя тази шатра и другите неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия да тръгна по-рано и да помагам а може и един от колегите да взема s_flag

Значи по традиция - заедно още сутринта отцепваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще пътуваме на 24. Мисля си да направя отделна тема за пътуването. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това е Фейсбук страницата на събора https://www.facebook.com/events/369611189756972/ знам, че не всеки има Фейсбук но съм го пуснал да е публично мероприятие за да може и хора, които нямат акаунт да го видят. Съжалявам ако някои от колегите, които имат фейсбук не съм им пратил покана не е от нежелание, просто им нямам акаунтите във френд-листата.

 

Поздрави. smile027

post-6199-138453382503_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййййй, тва Бирата голяма работа, ЕЙ ! s_flag smile126

 

направо да го бацнеш в Уста! Само да имаше и датите на тоз афиш и всичко е офишъл s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3 месечните кучета разбрах, ама никой на каза нищо за децата. Моля, някой с опит да каже дали ще е удобно да взема щерката - на 3,5 години е?

Също така, понеже съм още зелен - какво разбирате под по-ранно тръгване? 6-7 часа сутринта ли? Питам, за да мога да наглася програмата и да дойда да помогна с каквото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децата са добре дошли винаги, има достатъчно забавления за тях, на тях самите са им интересни нещата, които се случват на поляната, гъмжилото от коли, другите деца, всичко. А и по принцип родителите постоянно са наблизо, контрола не е труден, все пак говорим за организирано събитие. Всяка година се събира доволно количество малчугани във различна възраст, досега инциденти не е имало. Дори има и награда за най-малък участник на събора, може пък тази година вие да я отнесете, освен ако не дойдат двете принцеси от Варна и Добрич - тогава ще е оспорвана борбата за този приз. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййййй, тва Бирата голяма работа, ЕЙ ! s_flag smile126

 

направо да го бацнеш в Уста! Само да имаше и датите на тоз афиш и всичко е офишъл s_flag

 

Абе и с дата го имам но нещо не ми хареса, как стана! Но е редно да я има датата. Така, че ето го крайния вариант.

 

smile027

post-6199-138453382559_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата за Биричката на събора ще е безплатна smile027 Пък и съм му обещал щипване по някоя от четирите бузки. И за Ники има награда, ама знам, че Бубето чете форума и няма да я напиша smile091

 

...

Жената беше бременна на събора. Следващата година бяхме вече трима, пак на събора. Тази година също няма да пропуснем. Въздуха е чист, сред природа сме - мисля, че по-добро условия за дечурлигата няма. Пък и винаги има деца, т.е. ще има с кой да си играе без значение от възраста. Вземете (и за себе си) топли дрешки, че е планина и вечер захладнява. Вземете нещо и за дъжд - дрехи, чадър и т.н., че понякога добре се изсипва точно на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата за Биричката на събора ще е безплатна smile027 Пък и съм му обещал щипване по някоя от четирите бузки. И за Ники има награда, ама знам, че Бубето чете форума и няма да я напиша smile091

 

Eeee, не целувки обеща Юлииии, не се отмятай, обеща много целувки по всички бузки или поне по две по мой избор ;) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичките приятни вести от днешния ден импулсивно отидох до кауфланда - хоп нова скара, хоп шатра и ... количество "Каменица" - да свиквам ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената беше бременна на събора. Следващата година бяхме вече трима, пак на събора. Тази година също няма да пропуснем. Въздуха е чист, сред природа сме - мисля, че по-добро условия за дечурлигата няма. Пък и винаги има деца, т.е. ще има с кой да си играе без значение от възраста. Вземете (и за себе си) топли дрешки, че е планина и вечер захладнява. Вземете нещо и за дъжд - дрехи, чадър и т.н., че понякога добре се изсипва точно на събора.

skodaman вече беше така добър да ми обясни за децата на ЛС :)

Колкото до природата и дрешките - аз съм си селянче-планинарче-Бистричанче - ясна е работата :)

Много се радвам, че ще има и други жени и деца - жената беше притеснена, че ще са само луди шкодаджии и тя и малката ще се чудят какво да правят. Така, както седят нещата, се очертава да бъде приятно за всички, което означава че догодина ще излъжа госпожата да вземем и наследника с нас.

В колко ще се тръгва (ранната група) - предпочитам да пътувам сутрин, а и искам да помогна с каквото мога? (пък и ще имам време за някоя бира в повече :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогата ще пусне тема, но нещо от сорта на 8:30ч., за да тръгнем до 9:00ч.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогата ще пусне тема, но нещо от сорта на 8:30ч., за да тръгнем до 9:00ч.?

 

Ники, не разбрах рано или късно ти се струва? :-k Лично аз си мисля, че за (много) по-ранен час надали ще се съберат супер много желаещи. А по-късно ако тръгнем, ще стигнем по "ракиено време". :D Може примерно за 8 да го направим и да се чакаме до към 8:30, преди да потеглим. Както писах и в темата, аз само предлагам. smile049 Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.