Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

Когато срещите бяха по - непринудени, в стил "едни коли, цъфнали на една полянка", винаги съм бил щастлив.

И никога не ми е липсвала примерно сцената. Не, че със сцена е лошо - даже може би е по - добре, но аз лично мога и без екстри, ако организацията започне да тежи...

Дата и място на срещата, някой, който да поеме ангажимента с грамотите и купите и евентуално някой да отговаря за настаняването - това е според мен.

Ако имаме желание и съвест, може и тук да се разберем за паркирането (примерно), без да се ангажира вниманието на някой и да му се нарушава събора.

На всички присъствали е ясно, че организацията е сложна задача. Всеки проведен събор до момента си е успех в това начинание. Но аз си мисля, че трябва да се опитаме на самодисциплина и всеки с присъствието си, да се опита да понесе част от организацията на събитието, спазвайки една схема, по която вече сме играли...

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Нали поради тази причина е СЪБОР, а не среща. Да е нещо по-организирано, по-значимо и т.н. Относно подреждането на колите - получава се трудно когато има отговорник занимаващ се с това, камо ли ако всеки трябва сам да се паркира. Коли ще има навсякъде и ще е пълен хаус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събор ще има! Като изключим датата, която вече се дискутира, други основни детайли за момента не са пуснати за дискусия по простата причина, че на думи силни в този форум има много, а на дейстивя - нъц. Разбира се, в скоро време ще бъде пусната една тема за общи въпроси и една за настаняването.

 

По повод предложението на Цецо за наемането на външна фирма. По обективни причини никоя външна фирма няма да се наеме безвъвзмездно да организира подобно мероприятие. До сега, както вече беше отбелязано средствата или са били на кантар, или, както е в повечето случаи - в минус. За наемането на фирма, совен съответния нейн приход, ще трябва да се покрият и текущите разходи по пътя и пребиваването на представителя й (или представителите). Което освен, че няма как да стане, са и грешни пари, с които ако разполагахме, можехме да ги инвестираме в друго. Избягването на недоволни. Ами няма как да стане. Различни хора сме, всеки със собствен мироглед, нормално е някой да се мръщи на нещо. Наемането на фирма, смяна на организатор или каквото и друго да се направи - недоволни пак ще има.

 

И последно. С манастира вече е говорено за настаняването. Малко тъпо идва отново някой да проверява за резервации. В това отношение Гогата е напълно прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle :smt017

Всички знаем,че Юли е достатъчно отговорен и сериозен човек.Освен това ,той има на кого да разчита като помощ.Има много колеги които са готови да помогнат.Така че колеги,след като е казал че ще има събор,значи ще има.За което само smile126 мога да изкажа.Събора ще стане какъвто сами си го направим,недоволни и тъсещи интрига и конфронтации винаги е имало и ще има.Просто нека не се правиМ на интересни ,а да се помъчим да оценим труда и усилията на организатора и на всички които ще помогнат за да се състои това така очаквано събитие.Нека всеки да допринесе за да се получи отново хубав събор.Да допринесе дори и само с това да е изпълнителен и да не оструумничи.Ако на някой нещо не му харесва по организация,дати,програма и т.н.,НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРИСЪСТВИЕТО НА НИКОЙ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами и Юли :smt017

Сега останалите отпушете си ушите, отворете си очите и четете.

Ако нямате някоя градивна идея, с която наистина да спомогнете или услесните осъществяването на събора, по-добре не пишете нищо.

Второ: Тази тема е само и единствено за дискутирането на дата, останалите датайли ще се уточняват допълнително.

Нека докажем, че сме най-готините и най-задружния форум.

Юли наистина хиляди smile126 за това, че си готов отново да се заемеш с организацията на събора

Поздрави хора и нека бъдем по-малко дребнави и по-градивни smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами и Юли :smt017

Сега останалите отпушете си ушите, отворете си очите и четете.

Ако нямате някоя градивна идея, с която наистина да спомогнете или услесните осъществяването на събора, по-добре не пишете нищо.

Второ: Тази тема е само и единствено за дискутирането на дата, останалите датайли ще се уточняват допълнително.

Нека докажем, че сме най-готините и най-задружния форум.

Юли наистина хиляди smile126 за това, че си готов отново да се заемеш с организацията на събора

Поздрави хора и нека бъдем по-малко дребнави и по-градивни smile027

Доколкото разбирам , от заповедта на PSYHO ,как да има дискусия,като детайлите ще се уточняват допълнително!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Micyri, на теб лично се извинявам, защото нямах предвид твойта идея която дискутирахте, ами всичките 4 страници които се изписаха далеч от основната идея на тази конкретна тема, а именно да определим дата, а съответно оттам както всяка година, всеки казва с какво се заема, пуска тема и нещата се дискутират, кой може да помогне или кой има по-добре идея и т.н. Аз не издавам никакви заповеди, по-скоро призовах за придържане към темата. Още един път се извинявам на теб лично... нямам за цел да създавам конфликти, а искам просто да вземем да задвижим нещата, защото времето си лети и остават около 2 месеца и половина до евентуалните дати, а ние още не можем да решим кога да е..... Смятам, че ако се захванем от по-рано ще можем да бъдем полезни на организацията повече хора... да не говорим, че бихме могли да изпипаме и повече детайли...

Аз лично искам да помогна на Юли ако имам възможност, защото ми стана направо жал за човека миналата година....

Още един път надявам да не съм обидил никой друг и не го приемайте като заповед ами по-скоро като апел...

Поздрави s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво сега? Пак много мисли, много предложения, какво да се прави. И накрая пак ще дойде навечерието на събора, хората с предложенията ще се покрият, действие никакво няма да има пак ще си седнат на полянката и пак ще мрънкат колко е гадно всичко!

 

ПРИСЪСТВИЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

 

И е хубаво, вместо само да се подлагат под съмнение думите на организатора за това, колко струва пистата и да има грозни изпълнения от селски вечеринки.

То може да се замислите, колко нерви средства и усилия е коствало на някого (Юли) за да се случи това събитие, да има ШКОДА СЪБОР и да сме всички заедно!

 

Благодаря ти Юли. Както е написал Ники и както ти казах по телефона. Можеш да разчиташ на нас! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе никой не казва че нищо не е свършено, аз даже съм ЗА да се събират пари и за организаторите. Все пак са отделили време, нерви и лични средства за да се направи събора.

 

Знам че е рано да се мисли за подобни неща, но помислете за настаняване първо на семейства с малки деца.

Нито имам дете нито имам жена, а и както знаете винаги опъвам палатката и съм си най-добре на поляната, но ще е добре да се помисли за най-малките членове на клуба.

 

А иначе винаги ще има недоволни просто сме си такова племе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мога да поема подреждането на колите на поляната...

Е не ми отнемай таз привилегия деееее.

 

Юли аз лично ще се постарая двамата с Антонио да сме на линия както на миналия събор - ден по-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така, баце Мише миналата година много добре се представи и на пистата, пук като ме подреди на поляната ударихме и един сладък лаф. Как ме е яд, че тази година няма да идвам! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събор ще има! Като изключим датата, която вече се дискутира, други основни детайли за момента не са пуснати за дискусия по простата причина, че на думи силни в този форум има много, а на дейстивя - нъц. Разбира се, в скоро време ще бъде пусната една тема за общи въпроси и една за настаняването.

 

По повод предложението на Цецо за наемането на външна фирма. По обективни причини никоя външна фирма няма да се наеме безвъвзмездно да организира подобно мероприятие. До сега, както вече беше отбелязано средствата или са били на кантар, или, както е в повечето случаи - в минус. За наемането на фирма, совен съответния нейн приход, ще трябва да се покрият и текущите разходи по пътя и пребиваването на представителя й (или представителите). Което освен, че няма как да стане, са и грешни пари, с които ако разполагахме, можехме да ги инвестираме в друго. Избягването на недоволни. Ами няма как да стане. Различни хора сме, всеки със собствен мироглед, нормално е някой да се мръщи на нещо. Наемането на фирма, смяна на организатор или каквото и друго да се направи - недоволни пак ще има.

 

И последно. С манастира вече е говорено за настаняването. Малко тъпо идва отново някой да проверява за резервации. В това отношение Гогата е напълно прав.

 

 

 

Понеже се чуствам винивен за сбирщината през 2007 мисля да предложа нещо за 2012.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като на 26 май имам неотложен ангажимен, може ли ориентировачно да се посочи програмата за събора? Кога ще е Междене, кога ще трябва да се карат шатрите, столовете и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като виждам, че вече се правят резервации явно датите за събора са тези, но имам питане тъй като са предложени резервации за 24,25,26 и 27 това какво означава, че събора ще е тези 4 дена или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като на 26 май имам неотложен ангажимен, може ли ориентировачно да се посочи програмата за събора? Кога ще е Междене, кога ще трябва да се карат шатрите, столовете и т.н.

Ако има готова програма и аз бих желал да я видя, понеже и аз имам задачи за 26-ти. Поздрави! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато бъде изготвена програмата, тя ще бъде публикувана. Няма да я пусна в последния момент, така че ще има време всеки да се съобрази, ако желае, с нея.

 

Относно дните. Датите са 24-27.05.2012, което прави 3 нощувки или 4 дена. На 24 на място ще бъдем всички, свързани по един или друг начин с организацията, както и евентуално първите гости. Неделя, 27.05., е последния ден, когато всеки ще пали към вкъщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам едно питане към организаторите... Дали вече има изгледи кога ще се проведе събитието "Междене" тъй като хора като мен а може би и други биха искали да си резервират нощувка точно в нощта след състезанието и награждаването. А свободните места за настаняване вече не са много и биват заемани от хора, които ще са през целия период на събора и такива като мен и компания остават на "сухо".

 

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междене ще е най-вероятно събота. Награждаването ще е събота вечерта или неделя преди обяд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междене ще е най-вероятно събота. Награждаването ще е събота вечерта или неделя преди обяд!

 

:smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро програмата ще бъде пусната. Пиша конкретно за пистата. Ще бъде в събота, 26.05.2012г. Запазил съм я за нас, няма да има други спортисти в този ден, освен ако ние не сме съгласни. Таксата за вход е 3 лева на автомобил. Дали тя ще се плаща на входа на пистата (за да няма изцепки като миналата година с подхвърляне на пари от страна на варненски гост или други грозни картинки) или ще бъде включена в цената за вход на Събор 2012 подлежи на доуточняване, за което ще бъдете информирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, а ще се съберем ли пак за мачле? Вярно събор, но не може само smile027 трябва и smile117 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.