Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Обещах на комшията да му возя сина на абитуриентския бал, ама това е само за 1 ден, а събора е цели 3, така че ще се класирам без проблем... това важи и за всички завършващи колеги или близки на такива - какво по-добро продължение на абитуриентската вечер от един Шкода събор? s_flag

 

п.п.

...В противен случай, ако аз организирам събора, му гарантирам безплатен вход, безплатна писта, безплатно DVD и безплатен стикер.

Юли, при това положение мисля и аз да ти се изрепча на събора, щото много ги обичам безплатните неща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 Елишка ще вози племенника на бал в Шумен и ще пропусна първия ден, ако тогава е събора. Но както казват пълно щастие няма- ще наваксам следващите дни с яденето , пиенето и срещите с приятели. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то тоя май има само веднъж четири почивни дни? За 24 май? И не е ли по-добре да се уточним за тая дата(24май) винаги да го правим събора, а не всяка година да се питаме? По-топличко е, няма да се мръзне в дъжда(на теория). И за всички е по-добре. Ясно за абитурентите, ама то винаги нещо може да попречи на идването.

 

Затова предлагам веднъж завинаги(образно казано) да уточним датата 24 май за провеждането на Годишния събор и всеки да може отрано да се съобрази с него? Ако някога 24 май не са 4 почивни дни тогава може да се мисли за смяна на датата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то тоя май има само веднъж четири почивни дни? За 24 май? И не е ли по-добре да се уточним за тая дата(24май) винаги да го правим събора, а не всяка година да се питаме? По-топличко е, няма да се мръзне в дъжда(на теория). И за всички е по-добре. Ясно за абитурентите, ама то винаги нещо може да попречи на идването.

 

Затова предлагам веднъж завинаги(образно казано) да уточним датата 24 май за провеждането на Годишния събор и всеки да може отрано да се съобрази с него? Ако някога 24 май не са 4 почивни дни тогава може да се мисли за смяна на датата?

Има логика!

То на мене ми беше ясно,че едни ще са за едната дата ,други за другата и вечно ще има недоволни.

Предлагам "борда на директорите" да вземат решение и да обявят публично дата за събора.

 

 

п.п ....тъй като Сами пое темата за настаняването,бих искал и аз една 4-ка и една 3-ка в манастира. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе що така всички мнения се промениха по някъв странен начин . ???

Бях писал едно - ся друго...

Един друг беше писал трето , пък ся 4-то !

Някой писал +4 , друг -5 !!! Кво става тука не мога да разбера !!! smile012

 

п.п. Писал си бях аз - една модернизирана манастирска двойка..., а сега пише +1 ! Едно кво - место или стая или ...??? След мен бе gogata ...,сега го нема гогата , нито синегогата!

Май имаме вирус във форума . smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз редактирах темата. Тя е за обсъждане на събора, не за резервации. Сами беше пуснал заявка за настаняване, след което обясних, че ще има друга тема за това. Въпреки поста ми се появиха още една-две заявки за настаняване. И за да спрем с тях, редактирах мненията така, че да останат само във вид на идвам - не идвам. В случая, ако Димон се беше съобразил с молбата ми, нямаше сега да пита защо е останало само +1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз редактирах темата. Тя е за обсъждане на събора, не за резервации. Сами беше пуснал заявка за настаняване, след което обясних, че ще има друга тема за това. Въпреки поста ми се появиха още една-две заявки за настаняване. И за да спрем с тях, редактирах мненията така, че да останат само във вид на идвам - не идвам. В случая, ако Димон се беше съобразил с молбата ми, нямаше сега да пита защо е останало само +1.

 

Мммм, :) ...ми не съм прочел , видял съм че 3-ма , 4-ма дават заявки и аз да не остана по-назад ...Сори за което , ако тряяя шЪ нося буре с ракия на датата за да сЪ изправя ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, сега само ще си говорим празни приказки ли?

Хайде някой да каже кога ще е събора,моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Понеже времето си минава,а развитие по темата все още аз не вижда,та опитвам се да раздвижа темата.

Закачих мое предложение в темата на колежката viewtopic.php?f=43&t=26119&p=299800#p299800 и се получи първия учудващ за мен коментар.

Предлагам дискусията да се води тук и сега, а не по време на събора(ако изобщо се състой) или след него,и да може да изчистим всички недоразумения.

До сега винаги има сърдити или недоволни,за това ми хрумна идеята фирма да организира настаняването,плащането,капарирането ,изобщо финансовата част.

Надявам се предложението за дискусия да има положителен ефект.

Ако има колега или колеги който са готови да се справят с организацията,финансиране и пр.,разбира се че ще им се даде поле за изява.

Важно е да се забавляваме ,а не да се стига до грозни сцени както други години.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе, Цецо, за това е тази тема в Срещи, да дискутираме и умуваме над варианти ! Няма лошо, че си предложил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, бе човек, не си ме разбрал явно. Не съм искал да се заяждам или нещо такова. Аз нямам претенции кой ще организира събора(оставаше и да имам, при положение, че съм наясно колко е трудно). Впрочем, предишните години помежду си не успявахме да съберем всички пари и организатора винаги беше на минус, та не виждам на външен организатор как бихме могли да се издължим. :-k Да не говорим, че настаняването не е всичко - съществена част са организацията с купите, сцената, музиката, пистата и прочее, и прочее. А за тях дали агенция за пътувания ще се навие да поеме организацията и да ги предплати, надявайки се че входа на поляната ще покрие сумата? Аз леко се съмнявам. Но пък и гледам да не давам предложения, защото нямам особена възможност да ги подкрепя финансово ако някой каже "Ами като знаеш толкова - заповядай, организирай го!". Иначе какво да ти кажа, при всички положения все ще се намери някой Сърдитко Петко, дето е недоволен все от нещо, мрънка и "произвежда" грозни сцени. smile049 Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до "външната фирма" аз също мисля, че няма да се получи по-добре. Недоволни винаги ще има. А, че е крайно време да започнем с организацията - неуспорим факт. Както миналата година, така и тази и аз и beer_champion сме на линия и бихме могли да помогнем с каквото имаме възможност. Доколкото знам от него - отново ще има възможност за наливна бира, надяваме се не в толкова примитивен вид (не, че беше лошо), ако колегите са доволни от DjElien - мисля, че отново ще се отзове. Аз съм поел ангажимент като се конкретизира всичко да говоря с Митко и Владо Илиеви за евентуално присъствие на VivaCom Rally Team на събора. Мога да поема подреждането на колите на поляната и събирането на таксата. А ако има сцена - естествено и в сглобяването и разглобяването й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.