Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно събор 2012?


PSYHO

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Знам че е раничко да го коментираме, но онзи ден в работата ми казаха да помисля и да си напиша отпуските за догодина. Та се замислих, че така или иначе според новите закони всеки трябва до края на годината да подаде такава бланка, която естествено подлежи на промени, но все пак трябва. Та реших, че не съм единствения който иска да си пусне 3-4 дена отпуска за събора догодина, за да може да присъства, но няма как да стане като не знаем кога ще бъде той. Та мисълта ми беше дали пък не можем да го съчиним по-рано тази година като дати, за да се организираме и да бъдем повече хора. Вярвам, че ако се знае и можем да го заложиме в отпуските си от сега, със сигурност ще ма по-голяма посещаемост.

Не искам да ангажирам никой с мнението си, просто се сетих и реших да попитам дали това е възможно.

С уважение към модераторите и организаторите на събора smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    15

  • PSYHO

    13

  • lubomirov1985

    10

  • micyri

    10

Най-много писали в темата

Здравейте отново.

Досега рових да видя как се падат празниците догодина и доколкото видях, през май месец пак се почива 4 дни: 24.05.2012. - 27.05.2012, като 25.04 се отработва на 19.05.2012. Тази година беше на 24.05 и не ни валя (поне повечето от нас които бяхме по Етъра smile001 ) та предполагам, че догодина пак ще е на тези дати.

Отново казвам, че само пускам мухата, не искам да ангажирам никой :D

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е удачно да се прави събор баш в "най-почивните" дни? Мисълта ми е, че в това време много от хората планират така или иначе пътуване - кой да види роднини, кой в чужбина. И се получава конфликт на интереси :) А мисля, че тази година около 24 май ще е особенно отпускарско, щото с 3 дена отпуска се прави 10 дена почивка и маса народ ще хване гората. Аз лично точно тогава планирам да гледам WRC на живо.

 

А и така или иначе, за повечето хора формата 2 нощувки е оптимален. И си мисля, че е по - удачно да си е в някоя "стандартна" събота и неделя, ни ти трябва отпуска нито нищо.

 

Просто си разсъждавам на глас де. Аз до една среща на НИМ не мога да се организирам да си занеса задника, та за събор съм седнал акъл да давам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е удачно да се прави събор баш в "най-почивните" дни? Мисълта ми е, че в това време много от хората планират така или иначе пътуване - кой да види роднини, кой в чужбина. И се получава конфликт на интереси :) А мисля, че тази година около 24 май ще е особенно отпускарско, щото с 3 дена отпуска се прави 10 дена почивка и маса народ ще хване гората. Аз лично точно тогава планирам да гледам WRC на живо.

 

А и така или иначе, за повечето хора формата 2 нощувки е оптимален. И си мисля, че е по - удачно да си е в някоя "стандартна" събота и неделя, ни ти трябва отпуска нито нищо.

 

Просто си разсъждавам на глас де. Аз до една среща на НИМ не мога да се организирам да си занеса задника, та за събор съм седнал акъл да давам.

Последния ти ред е най правилното от всичко което си написал!

Спор винаги ще има,но датите от 24.05 до 27.05 са най-удачни!

Който може да дойде ОК,който не може, ще гледа видео!

Идеята PSYHO е много добра!

 

п.п .....ето че някой на първо място слагат събора в графика за год. отпуски s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е идвал, той не го поставя в графика за отпуска s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй тъй. 24 - 27.05 е идеален вариант. Ще се постарая и аз да почивам тези дни и да си направим веселбата още по- по- от предходните години.

Сега очакваме включване по темата от обичайните заподозрени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък като има събор НЯМА ДА СИ ОРГАНИЗИРАМ ДРУГА ПОЧИВКА ИЛИ ПОСЕЩЕНИЕ НА РОДНИНИ smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък като има събор НЯМА ДА СИ ОРГАНИЗИРАМ ДРУГА ПОЧИВКА ИЛИ ПОСЕЩЕНИЕ НА РОДНИНИ smile091

Абсолютно. Пък и по запознатите знаят, че за събота и неделя е крайно недостатъчно време да се организира такова събитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво де. Амо що с лошо? Ще гледам снимки s_flag

 

Няма как да променя календара на световния рали шампионат... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво де. Амо що с лошо? Ще гледам снимки s_flag

 

Няма как да променя календара на световния рали шампионат... :-k

Ако имаш предвид моето мнение,може би не си ме разбрал!

Все пак Коледа наближава,друг път ще ти се карам....хахаха! Аз не съм по карането!

Относно рали шампионата може да уредим преместването на датите(имам приятел талибан),колко му е един фалшив сигнал за бомба. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно рали шампионата може да уредим преместването на датите...

ХхааааПсАлютно. Некъв рали шампионат ше ми разбърква Шкода събора. Цецо кажи му на твоя приятел да ги гърми направо. Или да прекарат трасето покрай Габрово, Етъра, Соколски манастир и обратно. Таман и ний ше помогнем на стюардите, пък и реклама на клуба ше направим smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я помислете за друга дата,че жена ми говори нещо за почивка на Санторини..... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз заради есенната среща на "Вонеща вода" си промених графика за работа и сега ми се пада да тръгна за чужбина на 24.12 и да се прибера на 2.01.2012г. и за лятото пак ще направя всичко възможно да съм на "Сокола" ,каквото и да ми коства това! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако следва да гледаме обективно на събора от гледна точка на посещаемост и оптимални метеорологични условия, мнението ми е, че баланс бихме постигнали в периода края на май - началото на юни. В края на май валежите спират, а началото на юни е приятно топло. След това трябва да разгледаме двете възможни алтернативи - да проведем мероприятието през стандартни почивни дни (събота-неделя) или да ползваме национален празник. Съботно-неделния вариант, според мен, е по-неприемлив. Аргумент: повечето хора са на работа в петък и едва ли ще са много тези, които за този ден биха си взели отпуска. Това означава, че варианта с ранното тръгване отпада, мнозина ще пътуват късно вечерта. Пристигането по тъмно води след себе си доста негативи: посрещането и настаняването ще са по-трудни, разпределението за паркиране ще е затруднено и не на последно място - тъпо ми се вижда да си бачкал цял ден, после скачай в колата, бързай да се настаняваш и т.н. То вечерта на човека му отиде. Остава опцията да се пътува събота и пристигане по обяд. Което реално би означавало само едни 24 часа за събора, защото в неделя би било закриването. Пък и човек ще бърза в неделя да си тръгне, защото в понеделник е на работа. Алтернативата е събор в рамките на 3 дни. Първия ден е за пристигане по обяд, настаняване, лаф с колеги, вечерен купон, втория ден е за игри и забавления, третия ден за писта (може втория и третия ден да се разменят или всичко да е във втория ден) и награждаване (може да остане само то за третия ден).

 

По тази проста сметка излиза, че тридневния събор е по-удачен като вариант. Има време за всичко - за път, за веселба, пак за път. Ако се спрем на този вариант, датите стават ясни. Единственото, което мен лично би ме накарало да се кефя на събор 2012 ако е съботно-неделен, е това, ако изберем за дати началото на юни. Причината - по-топлото време.

 

И миналата година имаше коментари, че балове и още какво ли не би било пречка за някой да присъства. Мнението ми по въпроса е, че каквато и дата да изберем, винаги ще има възпрепятствани хора. В крайна сметка всеки сам решава къде и как ще прекара времето си и кое е с приоритет за него.

 

И още нещо, като почнахме темата за събора. Аз не съм забравил миналогодишните обида и обвинение от Ясен (Варна)!!! Затова предлагам той да направи поне аналогичен по качество и съдържание на миналия събор с всичките му разходи и ако успее да се справи с по-малко от вложените от мен и съорганизаторите средства, аз публично ще се съглася с него, че, цитирам "съм правил пари на ваш гръб". В противен случай, ако аз организирам събора, му гарантирам безплатен вход, безплатна писта, безплатно DVD и безплатен стикер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Mishelle, не се ядосвай, моля те! smile175

А колкото до миналогодишния събор- според нас си беше чудесен- и организацията и времето!

Който иска да дойде на събор винаги ще намери начин да се организира, който не иска винаги нещо ще му е криво....

Така, че пишете пловдивската група за 24-27 май smile159 - малко палатки на полянката и една 3-ка в манастира (че на малкият хун още му е рано за палатка s_flag )...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки може да му се наложи по всяко време да отсъства, независимо кога е организиран събора и никога няма да се стигне до консенсус.

 

Както е писала Ирина ние в Пловдив сме предимно палткаджии и колкото повече време толкова по-добре, винаги оставаме поне един ден в повече и наистина края на май началото на юни е най-подходящото време според мен.

 

Но нека да го гласуваме и да се преброим кой кога му е най-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Последно събора за 24-27.05.2012г. ли остава?

Давайте да решаваме,че да правим график на работните места.

 

 

п.п ...а кога ще започнем да обсъждаме организацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че започваме да мислим в една насока и ще стигнем до консесус. Както всички казахме никога не се знае, ето аз си пуснах отпуска от 21 до 27 само заради събора, а онзи ден ми сервираха, че на 25-ти требва да хода на някъв бал.... но сега си имам нова цел да видя как ще се измъкна от бала.... Мисълта ми беше, че организирайки такова събитие е нормално да се съобразим с масата, не с конкретни мнениш и проблеми. Дайте ако искате наистина да гласуваме. аз съм за 24-27.05.2012.

Другите?

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+3 за 24-27.05

по топличко е!

при мене е тото така, че давайте да решава ме по от рано.

 

 

п.п .....ще се отърва от черпенето за рождения ден! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24-27.05 - по топличко е!

 

:smt017

 

п.п .....ще се отърва от черпенето за рождения ден! :mrgreen:

 

.... няма, няма :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.