Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще задам няколко странни въпроса???


snaiperisto

Recommended Posts

Знам че ще ви прозвучи странно , че съм купил кола , без да знам основни неща за нея ...но такава е ситуацията . Колата ми е Фабия , бензинова , три цилиндъра-два вала.

 

1. С ремък или верига е ангренажа?

 

2. Произведена е 2.05г , коя фаза се води?

 

2. Колко киловата-конски сили е този двигател и какво можете да ми кажете за него?

 

3. Как да разбера , HTP ли е (не че знам какво означава , а и на задния капак я няма емблемата) или нещо друго и какви са разликите между тези обозначения?

 

Няма да се обидя , ако някой ми тегли една майна...ама вече е 2.30ч и ми изтекоха очите да чета , а почти нищо не научих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. с верига е

2.фабия 1 фейслифт

3. този двигател го има в разновидности с 54, 60, 64, 70 кс, какъв е кода на мотора ти?

4. НТР е

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че ще ви прозвучи странно , че съм купил кола , без да знам основни неща за нея ...но такава е ситуацията . Колата ми е Фабия , бензинова , три цилиндъра-два вала.

 

1. С ремък или верига е ангренажа?

 

2. Произведена е 2.05г , коя фаза се води?

 

2. Колко киловата-конски сили е този двигател и какво можете да ми кажете за него?

 

3. Как да разбера , HTP ли е (не че знам какво означава , а и на задния капак я няма емблемата) или нещо друго и какви са разликите между тези обозначения?

 

Няма да се обидя , ако някой ми тегли една майна...ама вече е 2.30ч и ми изтекоха очите да чета , а почти нищо не научих.

Тука не си теглим майни! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифта е от края на 2004 мисля че октомври. В зависимост дали е произведена или регистрирана на тази дата може да е с фейслифта или без.

Фейслифта включва (по спомен):

- Предна броня с кръгли халогени

- Табло

- Волан

- Стопове

- Тасове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кръгли халогени , ама моята няма.

е дори и да няма халогени има решетки. а те са закрглени.

Би трябвало да е от фейслифтнатите.

сложи снимка и ще ти кажем.

Аааа другото което се сетих на стоповете прозрачното което е за задна и мигач е съединено а на преди фейслифта са разделени

 

преди facelift

images?q=tbn:ANd9GcQucsRjf26ZknGvf0XYjFl_2UBXb43E7qgsAJAF2DkkthtwBhhs

skoda_fabia3.jpg

 

след facelift

New-Fabia-Exterior1.jpg

Skoda-Fabia-99.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.