Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

странен шум при натискане на съединител


milefff

Recommended Posts

октавия 1.6 СР 101 хп 2006

 

съединителя е смене преди 2000 км , но вчера изведнъж взе да ми пука педала точно в най горно положение преди да го отпусна педала и ми се струва че претрисва на 1 скорост , от какво може да е това?

няма жило ,(няма нужда да го споменава , но все пак) каква може да е евентуалната причина?

днес сутринта погледнах спирачната течност и долях малко да отиде на максимума , но пак продължава да пука на абсолютно всяко натискане?

 

???

много е дразнещо , отначало си помислих че е от обувките и си мислех че закача някаде , но не е това :)

какво да проверявам ?

благодаря за отзивите предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от едно пукане да се сваля кутията?

конкретизирай се какво може да е?

съединителя е на 2000 км , както и една семерина на кутията и семерината на коляновия вал и тя също !

от каде ще да е?

като досега нямаше проблеми

значи забелязва се че при много внимателно отпускане не се усеща това нещо,ама мноооого внимателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами немога да кажа от какво е,докато не натисна аз съединитела

предполагам проблем в притискатела,но дето се вика ,може и да е от механичен проблем в педала

не съм екстрасенс все пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.