Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой какво хоби има (освен автомобилите, разбира се)?


allroad

Recommended Posts

Любомирове, ти ме изненада !!! Нямаш вид на кръвожаден - не ти отива !!! smile091

По-скоро смятах, че събираш снимки на голи жени и че боядисваш джанти в различни цветове... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • allroad

    6

  • Mishelle

    4

  • Morpheus

    3

  • masterOne

    3

Най-много писали в темата

...Какви неща има на Пико... Бедна ти е фантазията. Но за това май му е минало времето. Или поне аз не се виждам да бърша пода по пантофи, залегнал върху някое локомотивче и пуф-пафкайки след него.. Може би ще се опитам да заразя с тази си страст деца, внуци (ако е рекъл Господ).

 

Поздрави

Ааа, не, не. Хич не ми е бедна фантазията. В нас съм си "откраднал" голяма част от един гардероб. И вътре е пълно с ... Piko smile004 НО, 1:87 - локомотиви, вагони, мнооого релси, електрически и ръчни стрелки, гари, къщи, тунели, релета, два трафа за управление и още куп неща. Включително и оригинален каталог, пълен със схеми (брой и вид релси) за реализиране на различни макети. Всичко е в топ състояние. Пазя ги защото са ми скъп спомен. Някой ден ако имам отделна свободна стая бих си направил разкошен макет. Преди години баща ми беше направил точно такъв върху огромен шперплат с тревичка, работници, постройки, мостове и т.н. И все още съм луд по влакчета, но просто няма къде да се развихря в тази насока. А и доста ще трябва да прочета, че сега като гледам не са нужни отделни токови кръгове, има си чипове и много електроника. Не е като едно време. И да не забравя - любимия ми локомотив, от тези, които имам е BR130. Ако не забравя ще ти го снимам :)

 

Иначе за аквариума, много хубаво си го замислил. Ще погледна стъкларията, на която си се спрял. Може пък да се окаже удачен вариант и за мен. Като го направиш ще се радвам да сложиш някоя снимка.

 

...Mishelle, би ли раздул малко повече за моделите ти.

За тях доста мога да пиша и предполагам за някой би се получило скучно четиво. Ако попиташ нещо конкретно, ще ти отговоря. За начало ето ти три клипа, които са подред на моделите ми от ляво на дясно в подписа:

 

Traxxas Revo 3.3

Traxxas E-Maxx Brushless

Traxxas Jato 3.3

 

Като цяло е мания, без значение с какво задвижване са. Сега чакам да падне сняг, че миналата седмица карах на дъжд, ама друго е върху снежна покривка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено като цяло. Обаче ако видя някоя готина химикалка.......понякога правя глупиости за да я имам. Без значение каква е. До сега имам около 40 най-различни и отдавна не съм си играл да си увелича колекцията. Хубава идея ми дадохте с таз тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри машини, мойте са по-скромни, един модел за дрифт, един скален катерач и един short course джип.

Ето две снимки на единствената ми композиция и незавършеният ми макет в мащаб "N" (1:160) :

 

16645_1229654583073_1280354026_30834347_6722383_n.jpg

16645_1232676458618_1280354026_30841476_1925439_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макета е много симпатичен. Остава само да го завършиш. Един приятел има мащаб ТТ, представям си N колко е сладурско. Пък и за приличен макет, както се вижда от снимките, иска доста по-малко място от НО. А относно моделите, ще се радвам да поджиткаме някой ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да бърникам по компютри - дай ми хардуер и съм щастлив. Освен това съм много, ама много запален картоиграч-фанатик. Белот, бридж, вист, о'хел, квото се сетите да се играе с повече от 2ма човека (щото 2ма човека да играят карти не е сред най-забавните неща на тоя свят). Най-често белот, щото за всичко друго много рядко се намират хора. Даже с колегата Alexandar ходихме през май на турнир по белот и се представихме що-годе прилично - влязохме в 16-тина финалите (демек 32та най-добри отбора, от общо около 800 двойки). Всеки луд с номера си smile001 Табла също доста играя, и то и 5те вида (поне на мен са ми известни 5).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено като цяло. Обаче ако видя някоя готина химикалка.......понякога правя глупиости за да я имам. Без значение каква е. До сега имам около 40 най-различни и отдавна не съм си играл да си увелича колекцията. Хубава идея ми дадохте с таз тема.

Привет, работя в една от големите фирми за канцеларски материали в Сф и мога да помогна за разрастването на колекцийката ти... Само вметвам, не настоявам! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз официално отправям предизвикателство към Билярд феновете във София. Бихме могли да спретнем един интересен турнир, с награден фонд да речем каса бира. smile159

Иначе по темата, освен с билярд, се занимавам много активно, даже се водя треньор по дартс.

Отностно билярда мога да ви кажа даже и къде можем да играем, ние с Боби Доктора по цъкваме от време на време.

Поздрави

ПС: Маджо требва да се чуем да поиграем задължително smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз официално отправям предизвикателство към Билярд феновете във София. Бихме могли да спретнем един интересен турнир, с награден фонд да речем каса бира. smile159

 

ПС: Маджо требва да се чуем да поиграем задължително smile159

 

 

Набави касата и го правим :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко в страни от темата, отностно моето хоби с дартса, в момента дават един голям турнир, част от организацията на който имам и аз. В момента го дават по Хоби ТВ. Моя светлост е главен съдия и коментатор smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето хоби......

 

Като цяло : цъкам много футболче, на аматьорско ниво. Но пък много бродираме!

 

Събирам и WRC модели в мащаб 1/43 . За сега имам само около 30на.

 

За в бъдеще .....бих добавил и още нещо, но за сега толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето хоби......

 

Като цяло : цъкам много футболче, на аматьорско ниво. Но пък много бродираме!

 

Събирам и WRC модели в мащаб 1/48 . За сега имам само около 30на.

 

За в бъдеще .....бих добавил и още нещо, но за сега толкова!

 

 

1:43 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да бърникам по компютри - дай ми хардуер и съм щастлив. Освен това съм много, ама много запален картоиграч-фанатик. Белот, бридж, вист, о'хел, квото се сетите да се играе с повече от 2ма човека (щото 2ма човека да играят карти не е сред най-забавните неща на тоя свят). Най-често белот, щото за всичко друго много рядко се намират хора. Даже с колегата Alexandar ходихме през май на турнир по белот и се представихме що-годе прилично - влязохме в 16-тина финалите (демек 32та най-добри отбора, от общо около 800 двойки). Всеки луд с номера си smile001.

Същото, + футбол на аматьорско ниво.

 

До преди 2-3 години играех билярд почти всеки ден. Ако се заформи нещо, може да се включа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам да бърникам по компютри - дай ми хардуер и съм щастлив. Освен това съм много, ама много запален картоиграч-фанатик. Белот, бридж, вист, о'хел, квото се сетите да се играе с повече от 2ма човека (щото 2ма човека да играят карти не е сред най-забавните неща на тоя свят). Най-често белот, щото за всичко друго много рядко се намират хора. Даже с колегата Alexandar ходихме през май на турнир по белот и се представихме що-годе прилично - влязохме в 16-тина финалите (демек 32та най-добри отбора, от общо около 800 двойки). Всеки луд с номера си smile001 Табла също доста играя, и то и 5те вида (поне на мен са ми известни 5).

 

Ние пък написахме едно .ехе за Вист във вътрешната мрежа, защото не открихме тази игра в 'пространството', но напоследък всеки е хванал на някъде и .. трудно се намират хора за игра, всеки си има и работа все пак.

И между другото го оцъкваме за 30 мин. , ама само играчи да има. А пък и готиното е че можем да си му добавяме нови видове разигравания , поп купа дама пика..квот се сетиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колко много състезания за събора се създават, освен футбола може и един турнир по белот да направим smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колко много състезания за събора се създават, освен футбола може и един турнир по белот да направим smile027
Ко рйечии. Айде де. Съдийската комисия е ясна. Любомиров, Исята, Любомиров, Исята smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макета е много симпатичен. Остава само да го завършиш. Един приятел има мащаб ТТ, представям си N колко е сладурско. Пък и за приличен макет, както се вижда от снимките, иска доста по-малко място от НО. А относно моделите, ще се радвам да поджиткаме някой ден.

Може ли и аз да се прибавя към джиткането с една Vorza http://www.hpiracing.com/kitinfo/103420/?

А също и фотография, малко Hi-Fi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава машинка, аз съм с тези:

 

http://www.hpiracing.com/kitinfo/10702/

 

http://www.hpiracing.com/kitinfo/105832/

 

http://www.axialracing.com/ftp/ax10rtc/

 

http://www.axialracing.com/ftp/scx10/

 

Иначе основата на макетчето е с размери около 120х70 см. по спомен, от близо година стои върху гардероба и все не остава време да го завърша. Крайният вариант ще представлява нещо подобно:

 

200799171731_IMG_5004%5B1%5D.jpg

113-1355_IMG.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Здравейте.. Аз Колекционирам автомобилни вестници и списания, вече над 10 години. Всичко (добре де, почти всичко) е прилежно подредено, по номера. Ако на някой брой му се случи нещо, докато се чете и/или прибира вкъщи - веднага се търчи за нов. Имам малко пропуски (все не ми остава време да се свържа с издателите, да видим дали за герой, като мен, може да се намерят стари броеве). Другооо - и аз имам моделчета на влакчета, наследство от Баща ми. За съжаление, за разлика от него, който ги е пазил много, аз, като малък, съм ги посъсипал. Даже не знам защо ми ги е дал, направо ме е яд. А все пак са "Piko". Пазя си и колекцията от "Lego", като, както тя, така и колекцията от влакчета "Piko", не съм се занимавал от години да си "играя" с тях. Сега съм се отдал на "Cisco" иначе. Гледам всяко свободно време да уча нещо ниво. Обичам да преинсталирам компютри, навигации и мобилни телефони. За "Octavia"-та, според заглавието на темата, е излишно да споменавам каквото и да било..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема. Всъщност в нета ме знаят като sharp987. Пуснете sharp987 в гугъла и ще разберете основно с какво се занимавам през свободното време. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Може ли и аз да се прибавя към джиткането с една Vorza...
Хубава машинка, аз съм с тези...

Хайде, че ви водя вече с една обиколка. Това е от днес на обяд. Беше за кратко, защото карах в работно време, ама довечера или утре ще е повече :) Модела е E-Maxx от подписа ми. Допълнително съм си играл с изолацията на спийда, че от Castle са го изолирали, но друго си е да му добавя малко течен изолирбанд:

 

np_maxx_snow_01.jpg

 

np_maxx_snow_02.jpg

 

np_maxx_snow_03.jpg

 

np_maxx_snow_04.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водоем , въдица и мноого свободно време...Но последното е кът напоследък :(

Станахме двама! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.