Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за километража


momcheto_s_favorita

Recommended Posts

Колеги, не ми отчита това за изминатите километри, казаха ми че някакви зъбчатки са се строшили. Може ли по някакъв начин да се намери решение или трябва да си взема друг километраж ? И друго .. стрелката на километража ми е паднала, та се чудя самия километраж като развия тия 2-3 винтчета, които се държи и го извадя капсолован ли е, може ли да се отвори, за да залепя стрелката където й е мястото ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят километраж за 126 км. показва точно 80 км. Решил съм да го сменя. Не съм се пробвал да го ремонтирам. Ако някой има идея как да го оправя да сподели. Благодаря предварително.

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко научих, че е бил електронен някъв ..

А кви пари ше ми излезне такъв втора ръка примерно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко научих, че е бил електронен някъв

Колкото се дава аванс от изпарителя , толко ти е електронен и километража ... а какви пари ще ти излезе да го отремонтираш - има - няма левче за колелце(а) и един час работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража е механичен.

Въпросните зъбчатки са "почти" капсуловани, т.е. ако реших да ги разглябаш - ще ги строшиш.

Но те са вече строшени де.

Но дори да ги свалиш - едва ли ще намериш резервни такива.

 

Аз моя си го смених от автоморга - ако имаш късмет - ше излезе към 20 лв.

 

Мога да ти пратя по куриер - моя стария, който си работи, но му е счупен само малкия километраж - този, с който си засичаш километрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко научих, че е бил електронен някъв

Колкото се дава аванс от изпарителя , толко ти е електронен и километража ... а какви пари ще ти излезе да го отремонтираш - има - няма левче за колелце(а) и един час работа ;)

 

 

Споделих, че съм некомпетентен, никога не съм барал там където не ми е работата и просто питам за информация .. Кво се заяждаш само ? Караш шкода от 10 години, еми хуу карай си е и 100 ... аз карам от 4 и нищо не разбирам, за тва питам, сеш се ?!

Не с такъв тон, ебаси smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко научих, че е бил електронен някъв

Колкото се дава аванс от изпарителя , толко ти е електронен и километража ... а какви пари ще ти излезе да го отремонтираш - има - няма левче за колелце(а) и един час работа ;)

 

Колега, не го хвърляй човека в приказки. За неопитен човек, самото сваляне на таблото е приключение - какво остава за чопкането на колелцата.

 

Аз лично съм свалял и разглябал вече 5 пъти и си е пипкава работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.