Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло на бушоните на Фаворит...


120 L

Recommended Posts

Здравейте,колеги,може ли някой знаещ да ми каже,кой бушон отговаря за вентилатор на парното, показатели на температура и нивомер,както и за мигачите-мисля,че е един и същ,защото тоя проблем ми е странен-явява се за втори път,а също така изчезва и празния ход на мотора и гасне-и като се сетя,веднъж вече ми е изгарял по същия начин и тоя път май не е от бушон,но смятам да почна оттам,пък ще видим какво и що.Мисля,че е трети отдясно наляво,но не съм сигурен. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушонните табла са 2 модела - с кръгли бушони и с плоски , отделно бушона за парното и останалите изброени консуматори са различни - вариант с кръгли бушони №3 за мигачи , празен ход и т.н. и №6 за мотора на парното ... вариант с плоски бушони №6 за мигачи , празен ход и т.н. и №8 за мотора на парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми било бушони,най-ми било скъсани спойкиииии ](*,) Докат сваля таблото,си свалих гащите,сега го презапояват и ще е готовоооо....Нямали тинол чехите и сложили колкото да посивее и той кво?-ми зел,че се скъсал на места по масата и по клемите и те така.... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.