Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към специалистите по оптичния тунинг


Favorit

Recommended Posts

Колеги Ярослава е с железарки за зимата и 17-ките са в почивка до пролетта. Обаче са понадрани и мислех да ги освежим за догодина. Тука едни приятели упорито ме убеждават да им сменя цвета с някаква черна перла, но на мен ми се струва че сиви ще се открояват и ще седят по красиво. Как мисилите? Остават така или черни? Слаб съм с фотошопа....

 

post-85-138453351656_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги направиш черни, се обезличават и се губят, ще ти изглеждат по-малки! Мен лично черни джанти ни мъ кефът smile049

post-4130-138453351718_thumb.jpgpost-4130-138453351812_thumb.jpgpost-4130-138453351815_thumb.jpgpost-4130-138453351818_thumb.jpg

 

 

Ето една идея за цветен кант който откроява джантата!post-4130-138453352065_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, и аз бях в тази дилема и определено реших, че ще са същите. viewtopic.php?f=1&t=24214&start=60

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Маджо, черните джанти ще се изгубят и ще изглеждат по-малки на фона на колата. За черна джанта трябва колата да е доста агресивна според мен, за да и ходят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като цяло клоня към сиви. Открояват се добре. Но черна перла с червен кант, точно както е предната маска и както са червени супортите също не би трябвало да изглежда лошо нали? Говорим за някакво много "лачено черно" така да се изразя...Повечето които съм питал са "за" черни джанти. Но аз лично клоня към сиви... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно джантите :

1. Черните джанти мязат на тенекиени... зимни джанти...джанти на служебни коли и такива на търговски представители ...

2. Джантите с кант ( червен или бял) мязат на цигански такива - най- мразя !!!...

3. Най-обичам естествения алуминиев цвят ..., след това е белия ( бял-'металик') .

Черните джанти не дават добра визия на колата - много наподобяват на черно шушляково яке , което е универсално , но е тъпо...( риба без лимон)...!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууу това много ми хареса :smt004 :smt004 :smt004 :smt004 май имам нов лидер в цвета :) Не се бях сетил за бяло. Без червен кант по борда. Може би изчистено бяло само... Бяло или сиво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бели джанти..... :smt030 Според мен ще стоят най-добре.

 

[attachment=0]164.jpg[/attachment]

 

Твоята е точно подобен цвят с бели джанти нали? Ще ми пратиш ли една снимка на твоята бегачка да видя как седят че отдавна не съм я виждал наживо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави снимки и коли :) От тъмен цвят ме отказахте напълно. На много тъмна кола бели джанти я отварят много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите джанти са от AUDI TT . Спиците са по-широки и не се виждат спирачните апарати добре, но като сложа по-големите ще са бели на цвят :mrgreen:

 

post-4130-138453352156_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453352158_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453352172_thumb.jpg.jpg]post-4130-13845335218_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоята бяло определено и стои красиво. С 16-ки ли си? 17 изглежда по добре, стига да не те дразни комфорта по нашите хубави улици. мен лично малко ме дразни...но няма перфектен вариант. :) По важно е да си стабилен че понавървяваш сигурно доста... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са 17-ки! карам с 225/45 R17 и съм с окачване от RS. Вози стегнато по неравности ама пълно щастие няма smile049

Белите джанти стоят добре на син цвят ама е хубаво и още нещо да има с което да се допълва. При теб има червено на маската и на спирачните апарати! Може да стане малко шарено! трябва да помислиш добре какво още ще промениш за да избегнеш шаренията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17-ки ли са, какво гледам... Май съм съгласен с теб. Те Коко и Ваньо така са я направили тая октавия че няма какво да и бутна повече колкото и да ми се иска :lol: Ще си помисля още малко и така. мерси за помощта и мненията на всички s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни джанти отиват на червена кола и сива (даже тъмно сива- мишешко- стоят уникално. То на такова сиво всичко отива) . За синьото е друга бира!

Бялото не би стояло лошо. За тази кола е абсурдно да има джанта с кант (или пък двуцветни- като DOTZа черно-бял)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая джанта сивият цвят е най-добрият според мен,черен никакъв случай - много я затваря и смалява,графит става горе-долу - има подобен ефект като черния,бяла джанта е готино изпъква,но е доста рейсърско не става за всяка кола,на твоята може и да застанат защото е РС оптика.

 

Тука имаше колеги разбиращи фотошопа ако могат да ги направят бели,да ги видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как ще изглежда в бяло джантата. Нарочно направих само предната бяла, за сравнение как стои със сребристата. За мен лично при толкова тъмно син цвят едни бели джанти стоят доста по-добре от сребристите. Но в никой случай нищо друго освен тези два цвята, с черни джанти или пък тъмен графит ще се изгуби колата. Белите джанти много я отварят, ше стане сестра на Маджовата

post-7136-138453352341_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.