Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 1000 МБ - 1967.


SLY

Recommended Posts

Ето няколко снимки от моята Шкода 1000 МБ.Купих я през 2009-та от ВТ но пореди липса на финанси реставрацията започна преди 2 месеца.Имаше някои места за кърпене и предните калници бяха понаблъскани.Мигачите и стоповете бяха избелели и напукани,иначе човека ми даде колата със бензин,винетка,застраховка и някои резервни части.Преди месец колата бе изкърпена,намерихме калници и започнахме работа.За щастие разполагам със нови мигачи,стопове,тасове със алуминиевите допълнения,хрома по колата е 99% запазен,а кожения салон е супер.

post-2022-138453351215_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стефчо!

Колата изглежда много запазена до предната част.

Явно е имала някакъв проблем отпред. Както виждам си сменил предните калници, но този левия е ужасен :? Не знам как ще го оправиш. А и с частите е трудно, знам.

Успех s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калника не е толкова зле колкото изглежда,а частите ги имам всичките. Лайсни,фарове,мигачи,стопове,надписи,тасове,поафони,даже и бели кантове съм и купил. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калника не е толкова зле колкото изглежда,а частите ги имам всичките. Лайсни,фарове,мигачи,стопове,надписи,тасове,поафони,даже и бели кантове съм и купил. :smt030

Имах предвид, че читави едрогабаритни части трудно се намират/напр. предни калници/ Не, че и нещата които си изброил са лесни де. ;)

Ще стане кукла! Браво! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито МБ! smile035

 

п.п. Предишния собственик не разказа ли за миналото на МБ-то? Дано зад ламарините скелета да е прав и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно начало колега =D> , винаги се радвам като видя 1000МБ :D . Колкото повече ги има тук, по добре smile152 . Ще чакаме продължението smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, пичага, продължавай реставрацията с пълна сила, набутай и и един 136мотор и ще стрижеш наред, като маниаците от Пловдив!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лууууд ли сииии! Тази живееше на моята улица! s_flag

Разкошна е! Дядката си я гледаше с адски много любов, от дете го гледам :D

А пък калника го чукнаха миналата година пред очите ми, като се прибирах вечерта, две келешчета с някакво ауди, маневрираха и я подпряха на заден, под прав ъгъл с теглич.

Навремемето на улицата бяха четири шкодите - тази, една красавица цвят банан като на Бонев, в най-лудия гараж нагоре по улицата - караше я жена, една японка с теглич и ремарке надолу по улицата, и нашата Настя.

Много се радвам че е попаднала в теб, да се разбирате и само радост да ти носи

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако успея ще снимам и частите,които съм подготвил.Интересното в случая е,че основите на мигачите и "усмивката" на предницата не съм си правил труда да ги търся.Първо,че са скъпи и също не са оригинални,както и,че не са и издръжливи.За това ги изляхме от алуминий,лъснахме ги и са почти готови за монтиране.Забравих да отбележа,че колата е на около 60хил.реални километра,но мотора ще бъде свален за преглед и подмяна на определени консумативи. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Подкара я значи ! Усещам каква красота ще се получи. Стискам ти палци ,да нямаш много перипетии и реставрацията да върви гладко. Успех. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Почети готова s_flag .Остават мигачите,извивките на "усмивката" и гумите със бели кантове,тасовете с алуминиевите допълнения да се монтират.Интериора е събран и изчистен.Най-тежко е като дойде момента за застраховката,прегледа и други такива простотии :smt0344

post-2022-138453369286_thumb.jpg

post-2022-138453369288_thumb.jpg

post-2022-138453369291_thumb.jpg

post-2022-138453369293_thumb.jpg

post-2022-138453369296_thumb.jpg

post-2022-138453369298_thumb.jpg

post-2022-138453369301_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее :o , аааааааа s_flag , стига бе човек, и цвета е същия любимият ми, браво smile126 честито до тук и продължавай все така =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива става :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.