Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дърпа на дясно


samoleta

Recommended Posts

Здравейте,

имам фабия 2002 сди 1,9. От както я купих / преди месец/ има вибрации на волана и ходи надясно.

Ходих при гумаджия - изправи джанти и балансира гумите. В следствие вибрациите намаляха значително.

Ходих при самуил, гюнтер сервиз - сменя тампони и предницата е ок каза.

Ходих за реглаж в тех-ко - направиха го.

 

Въпреки това колата продължава да дърпа надясно и има леки вибраци във волана.

 

Дайте ми съвет какво може да се случва

 

Приятна вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам фабия 2002 сди 1,9. От както я купих / преди месец/ има вибрации на волана и ходи надясно.

Ходих при гумаджия - изправи джанти и балансира гумите. В следствие вибрациите намаляха значително.

Ходих при самуил, гюнтер сервиз - сменя тампони и предницата е ок каза.

Ходих за реглаж в тех-ко - направиха го.

 

Въпреки това колата продължава да дърпа надясно и има леки вибраци във волана.

 

Дайте ми съвет какво може да се случва

 

Приятна вечер :)

Вибрациите във волана са и от крива гума. Пробвай, като сложиш задните гуми отпред.

Дърпането може да е от нарушена геометрия, вследствие на предишен удар на джантата в бордюр напр.

Рядко се случва, но е възможно да се оправи и дърпането след смяна на местата на гумите, в противен случай, аз бих посетил отново стенд преден мост, но в друг сервиз.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много късно дойде да си вземеш колата-към 21.00часа ,я аз бях много зает с друга работа тогава.Не можах да ти кажа ,че гумите ти са криви.Но мислех и че го знаеш и за това не ти казах-поздрави :D

То е елементарно я :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.