Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с централното заключване !


green world

Recommended Posts

Здравейте, вероятно разводнявам форума с поредната тема, но ми трябва спешно помощ и идеи за следния проблем. От 1 ден при подаване на контакт всички прозорци на автомобил Шкода Октавия 1 се свалят сами. Автомобила има сериозен проблем и с централното заключване. При заключване с копчето на ключа всички врати се заключват, точно след 1 секунда се самоотключват и падат прозорците. Има проблем и с ключалката на шофьорската врата, поради което не може да се заключи механически с ключ.

Моля за помощ и съвети, както и ако някой знае майстор за тези проблеми в Стара Загора.

Благодаря Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема се корени в патрона на шофиорската врата ... в механизма има микро ключета , които дават информация за действието , което трябва да се извърши и ако патрона е блокирал в положение отключване дори и да я заключиш дистанционно , то след секунди ще се отключи ... ако оправиш лявата машинка всичко ще се оправи.

Не съм сигурен дали е на щангичка или директно се зацепва патрона в механизма на вратата , но можеш да пробваш да го извадиш и тогаз да тестваш дали ще продължи да се отключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьорската ключалка ще я сменям при всички положения. Имам някакви съмнения и за проблем с тоците, защото при изключени фарове днес сутринта единият габарит остана да свети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.За заключването и отключването най-вероятно проблема е в буксата на ел.машинката на шофьорската врата.Трябва да я извадиш и да я напрьскаш с контактен спрей,и то обилно,така че да излязат всички мръсотии от там.По въпроса за ключалката,най-вероятно не си ползвал ключа от много време и самият патрон е клеясал.ПРобвай да го смажеш и раздвижеш.Ако не се справиш сам,пиши ми,и аз съм от Ст.Загора,ще се опитам да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.