Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Васко "burziqvlak" да почерпи за новото возило :)


masterOne

Recommended Posts

Днес нашият приятел Васко се отби при мен в сервиза, за да се похвали с новата си придобивка! Много добър избор е направил. Имах удоволствието да я покарам и мога да кажа, че е жестока!!!

Най-много ми хареса това, че може сама да паркира успоредно между две коли :o направо изби рибара!!!!!

 

Айде Васе със здраве да си я караш и мнго безаварийни километри да и навъртиш!

smile027

 

post-4130-138453351095_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453351125_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става тоя номер с паркирането. Искуствен интелект smile092

 

 

Не знам как става smile049 !!! пробвах го лично, трябва само газ/спирачка да и подаваш а тя си завива сама smile049

Абе женска екстра!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Васка, Честито ти голяма оранжева кола - да те вози меко и накъдето ти е кеф, малко да харчи и много да те радва!!!!!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Музикантския ц(с)вят !!! =D> супер е ! Падам си по таквиз цветове!

Парктроник-марктроник !!! smile091 всичко

 

само да питам - ПД или CR ? ама залагам на CR щото VW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

И наистина безаварийно и безпроблемно шофиране.

 

Кумеца ми какви ядове бра с един такъв Крос Туаран ... но няма да развалям еуфорията на човека, пък и да не ме обявят за злобен и завестлив.

 

Само нафта да сипваш и да върви.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита!

Хем за дупето му става,а и за бизнеса ще я използва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита!

Хем за дупето му става,а и за бизнеса ще я използва! :)

И аз тва викам : може барабаните да сложи , микрофоните , ...мацките ...бая местенце !!! =D> Колкото по-мънички мацки - толкова по-повече такива !!! smile048 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее..То цяла тема бре ! Леле маджоо веднага ме изпорти smile092

 

Сърдечни благодарности на всички ! Незабравимо чувство е новата колица, макар че има една носталгия (особенно от жената,която каза: махай се с тоя рейс! да си ми върнеш пуканката !) Да си призная ,както стана и със фабията навремето не съм търсил конкретен модел или марка, а нещо, което да ме грабне и да ми прави кеф от шофирането.

Предвид на това , че съм запален рибар,товаря постоянно разни стоки и обичам въртящия момент :), "рейса" ми се видя удачен избор. Още повече - на 66 хиляди е, 2009та,бъкан с екстри и се движи спокойно с 210... Какво му трябва на човек :)

П.П Специални благодарности на Краси от Русе, че ми разглоби и изпрати невредими компонентите от озвучаването smile027 . Обещавам новата кола,живот и здраве да е на европейско ниво от към звук :)

П.П 2. Никой да не ме отписва от най-якия форум в БГ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Васко със здраве да си я ползваш и само нафта да сипваш!

А, че прилича на рейс, прилича. Освен да и сложиш един надпис School Bus и да почнеш да водиш на караоке бъдещи абитюрентки нощно време smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си се хвалил с рейса :)

 

Подпукай Маджо да търси джанти! За навигацията ти казах онзи ден по телефона!

 

Още веднъж: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА НОВАТА ПРИДОБИВКА. Със здраве и безаварийно да си я джъткаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Голям шофьор, Голям камион...пу, пу , пу...! smile035

Васко, със здраве да си я караш и още по - мощен саунд да извадиш! :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа..за саунда не бери грижа, той е ясен ами със Сами какво ще правя..че там едни цифри те удрят по главата ](*,)

Все пак таз музика ще тежи, а двигателя е ясен,поне 170 магарета ще държи, а меракът за повече е голям !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Определено добър избор. Казва го човек, който от доста време е на една друга вълна. Нооо... тва си го бива.

Приятно забавление с колицата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, за пореден път - честито :) Много безаварийни километри и вътре да танцуват цял отбор мажоретки, въртейки ти ми........узиката.

 

И аз почнах да се изказвам като "Деса Поетеса" smile092

post-1403-138453351137_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка Васко, а с фабията какво стана, бартер? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията се разкарва вече в Русе (кеш)!

 

Онзи ден я видях, лъсната, хвърчеше по булеварда, тогава се чухме с Васко и каза новината. (за която отдавна бях в течение, но не знаех, че я е докарал до край).

 

Васко, ша та шамаря. Изостави ме. Останах самичък. П.С: Заедно с колегата Friki, ако още разхожда Фабията.

 

П.С: А в Русе .....Краси да не се ослушва, а да приобщава колегата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.