Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Никулден е, честит празник и на бургазлии!!!


nickalas

Recommended Posts

Честит празник на всички именници във форума и на всички бургаски Шкода фенове!

Честит празник и на всички рибари!

То риба вече май няма толкова, ама все пак си е празник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, да сте живи и здрави всички празнуващи днес! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно беее, то днес е празник, да, сещам се, че трябва да почерпят две Никита - lubomirov1985 & coverdale.

 

Да сте ми живи и здрави другарчета, все така готини, много здраве, щастие и успехи в личен и професионален план!

 

П.п. Може да пропускам някой друг колега именяк, но да ме прощава и нека се чувства поздравен!

 

Валдес, а ти к'во се ослушваш, отивай да ми купиш калканче, през това време ще ти пусна на СМС адрес, на който да го изпратиш! ;) s_flag smile091 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички Николаевци, Николетки, моряци, рибари и на всички банкери, само на истинските банкери по призвание. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря от името на Бургазлии!

Те от две години и жителите на Царево празнуват на тая дата.

Да са живи и здрави и с много късмен всичките ни именници във форума! Да е честит и професионалния празник на банкерчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на всички празнуващи днес! Да сте живи и здрави, вие и семействата ви! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники Колев, мистер Любомиров и уважаемий другарю инжинер Иванов + всички останали колеги именяци - Да сте живи и здрави, да ви се свети името, щастие и успехи да намирате по пътя си, хората да ви уважават и все с добро да ви споменават, да ви се множат приятелите и да илядите!!!!

 

Бургаската чета - Честит празник и на вас, колеги, нека ви върви във всичко по вода, а довечера хубаво да си изкарате - на тежка маса, в компанията на разнородни рибоци, тънки мезета, руйни питиета, любими хора и верни приятели.

 

smile159 НАЗДРАВЕ!!!! smile154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Имен Ден на всички именници ! Живи и здрави и да илядите smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, на всички празнуващи днес колеги!

 

Да сте живи и здрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха и от мен честито. Да са ви живи и здрави имената и всички вий покрай тях. smile159

И полека с smileys-fish-465204.gif и images?q=tbn:ANd9GcQ4k-Oz0LKuJJCsi8QiYbZCH4HfgwxO3czCQXlyBdc8xBXiN33gcceMtXk да няма после drunk.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.