Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Краси/Favorit/ в Русе


bobi-rz

Recommended Posts

За пореден път опирам до Краси и този път Елишка беше пациента. Наложи се да се сваля съединителя след събора и да се кове ново феродо. На всичкото отгоре на изхода на Русе Елишка си "изтърва" и гърнето. На момента отреагираха от сервиза и след половин час вече фучах към Разград.  :doubleup:  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Огромен + и от мен,за пръв ми се случва да не ми е чак толкова неприятно да посетя майстор,в добрият смисъл на думата.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да споделя и аз мнение...

Миналата седмица бях в Русе и имах малко свободно време, та реших да пооправя някои текущи нещица по колата - каре, външни и вътрешни кормилни накрайници и проблем с ABS-a.

Чух се с Краси и той ми обясни как да намеря сервиза. С GPS-a го намерих лесно :D

Приеха ме любезно :) Краси и Пешо се занимаваха с моята кола, а на Краси баща му се занимаваше с друга кола.

Всички те са от онези хора, на които работата им е като хоби и страст. Правят нещата с мерак :D

Само хубави неща мога да кажа за тях и ако се наложи някой ремонт и съм пак по русенския край, не бих се колебал да ида пак там.

Живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колеги дайте един точен адрес на сервиза, как се казва? от сряда съм в Русе и ще се възползвам от майстора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/maps/place/%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0+%D0%9F%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0%E2%80%9C+26,+7001+%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B5/@43.8297729,25.9440598,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x40ae608d1983e66d:0xb0e607bf8d58254!8m2!3d43.8297691!4d25.9462485

 

Ето и линк към координатите.

 

Сервиза се намира на ул.Света Петка - номера е 26 ако не се лъжа, но не съм сигурен. Телефон : 0899 516 791 - Краси.

Редактирано от simichoil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетих го и аз, останах доволен, смени ми и моторчето на стъклото, че го търсих от 1 година :) малко скъпо ми взе 60 лв. но съм доволен, момчето си разбира от работата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетих го и аз, останах доволен, смени ми и моторчето на стъклото, че го търсих от 1 година :) малко скъпо ми взе 60 лв. но съм доволен, момчето си разбира от работата !

Съжалявам колега ако ти се е сторила висока цената но всички втора употреба части които слагаме сме ги вземали от моргите и цените не зависят много от нас :)

Иначе сервиза се намира на улица Света Петка 11

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетих го и аз, останах доволен, смени ми и моторчето на стъклото, че го търсих от 1 година :) малко скъпо ми взе 60 лв. но съм доволен, момчето си разбира от работата !

 

Не е скъпо, човек... В мегапартс моторчето само е по-скъпо (към този час е 65лв - случва се доста често, ако отидеш на място да вдигнат още цената, щом направиш запитване на операторите):

https://www.megaparts.bg/product/1436071258

 

По другите сайтове, които гледам и в ибей е 60-65лв (за ибей + доставка 50лв)...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз като знам по колко вървят не ми се струва скъпо но все пак колегата може да е очаквал друга цена и малко да съм го изненадал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Сервиза, като се спуска баира - в ляво или дясно се пада? Също така някой има ли представа с какво работно време са, да не притеснявам хората излишно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В ляво. Голям с бели врати и табели не може да го объркаш. Всеки ден от 9 до 18 часа без неделя. Но по добре ми звъни предварително че понякога става пренаселено и ще ни е по удобно така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте

Още 1 положителен отзив да оставя от моя позната от Русе с фабиа 1.4 обиколила сумати сервизи в Русе и почти отказала се от марката и накрая я изпратих тук и е останала повече от доволна за Русе това е Вашия човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
  • 8 месеци по-късно...

Да изтупам темата от прахта и да изкажа огромни благодарности на Краси и момчетата от сервиза, които в петък вечер преди 3 почивни дни стояха извънредно заради мен за смяна на маркуч на турбопътя, експресно го поръчаха и в рамките на 1 час с доставката работата беше свършена. Благодаря!

 

Актуални координати на сервиза:


https://maps.app.goo.gl/vHGaLRRxGWbmZP2t5

 

Телефон за връзка с Краси: 0899 51 67 91

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.