Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Краси/Favorit/ в Русе


bobi-rz

Recommended Posts

Днес имах удоволствието да посетя горепосочения сервиз.Благодаря на Краси за вниманието и времето,което ми отдели.Тръгнах си спокоен и при всяка възможност,ще минавам поне да кажа едно "Здрасти" :smt017 Препоръчвам сервиза за хората от нашия регион.

п.п.Краси,като слязох по уличката,видях базата на Дуковски,ако знаеш колко пъти съм ходил там,а не знаех,че ти си на 100 м,ама вече се ориентирах smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един положителен глас и от мен. ползвах услугите им , резултата - бърз ремонт, много любезни, цените са нормални, разбират си от работата. Или с една дума който има проблем със Шкодата да не се замисля и да ходи при тях (баща и син), имат и магазин за резержни части. намират се на ул. Света Петка , гр.Русе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах удоволствието да посетя горепосочения сервиз.Благодаря на Краси за вниманието и времето,което ми отдели.Тръгнах си спокоен и при всяка възможност,ще минавам поне да кажа едно "Здрасти" :smt017 Препоръчвам сервиза за хората от нашия регион.

п.п.Краси,като слязох по уличката,видях базата на Дуковски,ако знаеш колко пъти съм ходил там,а не знаех,че ти си на 100 м,ама вече се ориентирах smile159

 

Пак заповядай като идваш към Русе пък било и само за кафе.

 

п.с. Ракията ми хареса много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да се обадят от "другия" сервиз и пак ще мина.Четох,че имаш пищялка за предна врата,направо си я запазвам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

И от мен един положителен глас. s_flag Много съм доволен и мога да кажа че хората си разбират от работата. Специално за шкодаджиите от русе да не се замислят да ходят там. Също съм много доволен и от магазина им за авточасти. От както почнах да пазарувам от там спрях да сменям шарнири през месец :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

А всички модели на Шкода ли оправят или само по-старите?

Т.е. Конкретно Октавия 2?

В момента имам да сменям маншони на задни амортисьори, което предполагам не е авио-инженерна работа, но... КАкви болежки лекуват? Разкажете, моля, повече.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всички модели на Шкода ли оправят или само по-старите?

Т.е. Конкретно Октавия 2?

В момента имам да сменям маншони на задни амортисьори, което предполагам не е авио-инженерна работа, но... КАкви болежки лекуват? Разкажете, моля, повече.

 

Аз все още не съм инженер , но преполагам че мога да ги сменя. :mrgreen:

Всички модели на шкода , да. Човека е много точен и си разбира от работата. Обади му се и върви , ще останеш повече от доволен. smile027

0899516791 - Краси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всички модели на Шкода ли оправят или само по-старите?

Т.е. Конкретно Октавия 2?

В момента имам да сменям маншони на задни амортисьори, което предполагам не е авио-инженерна работа, но... КАкви болежки лекуват? Разкажете, моля, повече.

 

Благодаря!

 

И по новите правим естествено :) Всичко лекуваме на автомобилите от VW групата без тенекеджийство и боядисване, за останалите зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един плюс за Краси . :smt017 След като вкарахме шурето в нашето общество миналата седмица с една Октавия 1, днес отидохме при Краси за проверка и смяна на ремъци,ролки и др. задължителни неща при покупката на стар автомобил.Както винаги точен, показа ни цялостното състояние на автомобила, сменихме каквото трябва, тествахме и спокойно се прибрахме в Разград. Краси е човека на шкодаджиите в Русе и региона и го препоръчвам на всеки . smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, и не се обаждате да организираме една срещичка.

 

Нямаше време, другия път направо ти звъним и в сервиза носиш кафета и кола и готово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Златен е тоз Краси :smt017 - не съм ползвал сервиза му, но в събота го помолих да ми прати някои неща за Фелата и във вторник си ги получих на ръка от самия него. Огромно благодаря. smile126

П.П. Няма да споменавам сумата, но цената ми излезна на половина от обявените ми в София smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако сте от Русе и карате шкода няма никакъв смисал от други сервизи. Човека се занимава най вече със Шкоди , си ги знае перфектно.

 

Аз като имах проблем с моята и питах един 'майстор' няма да казвам имена нито сервиза в който работи. И му казах че имам проблем с тоците от какво може да е.Гледа я обърна се и ми каза еми (мап сензора). Та сами си правете извода що за майстор е. А знаеше че съм с обикновенна газова. :D :D Аз си знаех от какво прекъсва де , ама викам чакай да питам някой по - разбиращ от мен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Утре как е натоварването в сервиза? Че ми се разчатка дясното вътрешно каре и е за смяна. И трябва много бързо да влезе и да излезе от бокса....  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж се разчатка и изведнъж се скъса каренцето, сега е в друг сервиз по неволя  :(

За едно каре за 30мин работа изобщо няма нужда да ми пишеш тук или даже да звъниш направо идваш, все ще размърдаме някоя кола и си готов :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

За пореден път - професионално обслужване. Изключително съм доволен - както винаги. Краси отремонтира една отвратителна за правене кола - като ми звъня няколко пъти и постоянно ме държеше в течение с ремонта. :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря на момчетата от сервиза.Закарах Октавията без предварително да се обаждам и на другия ден беше готова,смениха маслата и филтрите.Много точни,другия път пак там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.