Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Октавия 1 , 00-


milefff

Recommended Posts

Здравейте колеги , след играчка за изолация , задната кора която е на 5-тата врата на Октавията ме измъчи достатъчно и накрая и строших двата водача които са в средата !

И се чудя дали бих могъл да я преправя някак както е в този , случай , ще стои малко грозно , но все пак е в багажника не на таблото !

 

 

И по важното , тази пластмасова кора , еднаква ли е със на Октавия преди фейслифта ? в смисъл дали ще пасне едно към едно към задните щипки и тези два счупени водача , както и последния ред от пласмасови щифтове??

 

става въпрос за пласмасовата кора от снимката :

http://www.mefnet.com/donor/P1030515.JPG

(снимката е на колега от форума който я продава)не съм сигурен но мисля че е от старата и ако става да знам дали да я отнасям !

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корите преди и след фейса са различни и закрепването е различно, доколкото знам.

Виж тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасите, на които се крепят задните тонколони, кората на багажника и кората на багажната врата за преди- и следфейслифтовите хечбек модели са различни и го гарантирам на 110% .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво толкова има да и променят пък на нея багажна кора на вратата .... пфууу

ми ще изчакам още някой да сподели и ми се струва че ще я побългаря щом е така , днес ми казаха цели 45 лева... хохохо 2-ръка , ако си я поръчам нова ще ми излезе 75 лева с поръчка.... и те ми се виждат много за момента ! след цялата рехабилитация която направих на шкодилака , нямам нерви вече, или същата или побългарена и на лято с друга такава ;))

 

п.с. другата тема я гледах , ама там се споменава само за задната кора , не за тази която е на гърба на 5-тата врата !

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извини ме за объркването с линка...покрай всичките там пластмаси дето се продават съм се заблудил smile049 , а май само тази кора липсва :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.