Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за какво служи това?


samoleta

Recommended Posts

Здравейте,

забелязах, че непосредствено над чекмеджето отляво на волана има нещо като лостче, което се дърпа напред и се бута назад. На него пише "ON". Кажете ми за какво е, че и в книжката не намерих описание. Не мога да го снимам. Колата е фабиа 1,9 СДИ 2002 г

 

Лека вечер! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хладилна жабка за кенче с кола, шоколад или каквото там държи човек...с лостчето се пуска/спира студеното...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, отваря отвор през който духа студено. През лятото е готино като си на климатик, но охлаждането в жабката е по-добро! Напитките са по-дълго студени.

 

п.п. Ама нямам на Октавията smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама е студено само като си на пуснат климатик. Като цяло безполезно нещо smile048 . Лично съм ги спрял и това и жабката, за да може да не се губи студеното на безполезни места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама е студено само като си на пуснат климатик. Като цяло безполезно нещо smile048 . Лично съм ги спрял и това и жабката, за да може да не се губи студеното на безполезни места.

 

Еми това е идеята! Отваряш ги само когато ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.