Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Модул за управление на електрическите стъкла- къде се намира


Ivo_Dinkov

Recommended Posts

Здравейте,

интересувам се дали модула за управление на стъклата е отделен от този за централното заключване и къде се намира?

Всъщност въпроса ми е породен от това, че търся да закупя комплект машинки, окабеляване и бутони за 4 ел.стъкла. Какво ми трябва, за да монтирам на кола с централно, но без ел. стъкла 4бр. такива? Общата ми култура и допира до други 3 ВАГ возила сведоха списъка до:

 

- контролен панел с 4 бутона

- останалите бутони (съответно пластмасите за дръжките и ако сте перфекционист, други кори без дупки :lol: )

- окабеляването (наличието на централно предполага наличие на маншони между вратите и купето)

- модул за управление на стъклата (предполагам, че има в окабеляването вход/изход в/от таблото с бушоните и наличие на гнездо за такъв, както и реле)

- евентуално комфорт модул

 

Това над машинката за стъклото ли е модула? Има ли отделно друг 'разум'? Имам 'усещането' :mrgreen: , естествено без да съм гледал окабеляването на схема, че жълтата букса са плюсовете на другите 3 стъкла, черната до нея на шофьорското и другата черна- захранването за моторчето и подсветките и висящата двойна сива- заключването?

Някой друг монтирал ли е 4 елстъкла?

 

03012009431.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027

А управлението под таблото общо ли е с това на централното (силно се надявам да не е :roll: )

Ще съм благодарен ако ми посочиш от къде да се сдобия с wiring diagrams smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.