Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зелена подсветка на врътките в О2


димон

Recommended Posts

Специално пускам една идейка на Самича докато чака Болерото и се чуди какво да прави по интериора - зелена подсветка на врътките на парното ( взаимствано от швабите) :

 

025742543.jpg?r=0

 

http://www.octavia-forum.de/forum/viewt ... 92&start=0

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, само една идея се разминава зеленото... smile004 А Сами като му дойде Болерото, да си помисли цена за Стриима, че ако не ме лъже паметта имаше мп3, а моя няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това определено е много идейно! Харесва ми страшно много :) Браво!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууууу това зеленото е мноооооого по различно от зеленото на другите копчета smile004

 

п.п. Правих го това нещо още като взех колата...става и изглежда доста добре. Само че аз го правих с зелена светодиодна лента - директно на 12В без резистори и т.н. Лентата беше с 6 светодиода СМД - и ефекта беше по-добър от това което се вижда тук. Даже тогава разглабях и Супърб-а за да видя на какъв принцип е там..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от руския сайт ...само да разгледаш , че ся нямам време ...утре ще се разровя ... :D

 

http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.ph ... 6ef13ad292

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е проблема - при мен не са. На старата кола бяха - но на новата е доста по дебел белия слой (или от друг материал) и не става....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би за "пълнота" на изпълнението трябва и да се вижда и позицията на самата дюза - отворена, полу- или изцяло затворена... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.