Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Батер в Еуратек?


Scotch&Soda

Recommended Posts

Привет!

Преди време си търсих кола (по точно Октавия), но не успях да попадна на читав екземпляр а ми трябваше кола... та взех един ситроен С4 1.6HDI, от който съм доволен, но ми е малък и искам да го сменя за Октавия.

 

Да си дойда на думата - запознат ли е някой от вас дали в Еуратек ще се съгласят да направим бартер с моя ситроен за една употребявана Октавия + доплащане от моя страна?

 

Ситроена е купен от България, има си книжка и всички документи.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забрави :)

продай си колата....и после - каквото искаш си купи..

 

Така направих с предишната ми кола и останах няколко месеца без кола и затова сега не искам да става същото...

Сигурен ли си че нямат подобна практика, все пак Октавията която съм харесал е с около 6000 лв. по скъпа от ситроена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забрави :)

продай си колата....и после - каквото искаш си купи..

 

Верно ли? :mrgreen: ЦЪК

 

Потвърдено и в разговор с дълър от шоурум на марката. Друг въпрос е, дали ще дадат употребявана от техните за докарана употребявана, може да поискат Октавията за колегата да е само от новите. Затова е хубаво да се иде на място и да се види какво ще предложат от ЕТ. Успех.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.