Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За разпада на еврозоната и еврото


димон

Recommended Posts

Стига бе икономистите..... smile027 .Аз примерно съм завършил икономически университет и съм учил Икономика няколко семестъра и не смея да се обаждам.

От къде да го купуваме това злато smile091 Като го купуваш златото и като го продаваш после,знаете ли колко е разликата в проценти????Не си струва май ;)Не е с толкова добра ликвидност колкото си мислите.

Докато сме в борд и има стабилно правителство няма страшно.А за гаранциите по влоговете е елементарно,че да се дискотира...

Може да се увеличат квази парите,но обезценяването ще е за всички.

Който има мнооого пари ,той да му мисли smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е точно за хора със спестявания.... май. Дали са много или малко - мащаба не е от значение. То е ясно, че който няма кеш, няма проблеми :)

 

В крайна сметка никой от нас не може да врачува икономическото бъдеще. И затова аз за себе си се стремя да стъпвам нашироко, за да не падна. Да седиш дългосрочно на един крак почти винаги е куца стратегия в крайна сметка - падаш. Това се опитвах да ви кажа, ама ме smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тва, че ще става все по-силно е така, ама не е много добре... Китайците ще продължат да ни превземат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тва, че ще става все по-силно е така, ама не е много добре... Китайците ще продължат да ни превземат!

 

Честно, чудя се на база каква основа ги градите тия прогнози, че щяло да се качва:

 

http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/12/05 ... e_moje_da/

 

Аз колкото и да гледам икономическите новини, не виждам нито една причина еврото да расте... Почвам да си мисля, че явно съм много тъп, щото очевидно всички са на обратното мнение. Здраве да е, ще е поживеем - ще видим smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума, все пак, за Стандарт и Пуърс (изцяло АМЕРИКАНСКА агенция), която цели единствено да повиши (на теория) инвестициите в американската икономика като понижава рейтинга на европейските икономики. Никой, ама абсолютно никой, не може да ме убеди, че прогнозите и действията на тези агенции и други с американско ръководство (като Световната търговска организация, а вече и МВФ) са непорочни и изцяло базирани на реалистични данни и допускания. Сега, когато американската икономика е в помийната яма, всички такива лакейски структури (за съжаление с доста силни позиции в цял свят), ще се напъват да очернят всичко де що видят, за да възвеличат американския пазар, производителност, условия за инвестиции.

От друга страна, не виждам какво лошо има в това еврото да падне малко! Даже напротив - това би повлияло добре на европейските производители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

http://www.darikfinance.bg/novini/68843 ... 0%E7%E0%E4

 

Това което е ясно е, че горивата пак ще скочат ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.