Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за помощ..


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Колеги, "Octavia"-та ми бе обект на нападение от вандал. Имам нужда от малка помощ. Търси се Човек, работещ в "М-Тел" или "Виваком", който може по "ЕГН"-то на вандала, да каже дали същия има мобилен номер.

 

Благодаря предварително за всякаква помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да питам за Виваком. Пусни ми ЕГН-то на ЛС. 0899 903034/0888 950 760 Николай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел е навътре във виваком и няма да има проблем за Мтел също мисля, че мога ти съдействам! :) 0878888802 & 0894888802

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЕГН-то на някой, който ти е направил нещо на колата!?!?!?!?!?!?!?!?

 

Ми тогава направо отивай в полицията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "masterOne" - Здравей. ТИ май не си ходил по подобни проблеми в Полицията. Или поне не в България. Това се води нещо като вандализъм за ниска стойност на щетите и всичко спира с: "Ела тук! Повече да не си направил така! Чао!", което не ми върши работа :( Това ми е го е казал Полицай и то не от Районно, а от по-горе. Закона не е точно за защита на Гражданите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mod edit РусенскоВарено: След вече отправено предупреждение към Вас да използвате букви, а не заместващи цифри в постовете Ви във Форума на Шкода клуб България, е доста нагло от Ваша страна да продължавате да използвате 4 за Ч и 6 за Ш. Посът Ви е изтрит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.