Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със стоповете на Октавия 1


zebster

Recommended Posts

Здравейте,

бих помолил за съдействие относно моя проблем. Тази сутрин отивах към колата и забелязах, че стоповете + 3-тия стоп светят, а снощи като я заключих не светеха. Миналата седмица пак сутрин, нямаше грам ток и пак забелязах, че при изгасени фарове ми светят стоповете. Възможно ли е ксенона да дава някакви грешки на борд. компа и да се вкл. стоповете или стоп машинката да е заминала? Хода на педала на спирачките е голям докато светнат. Благодаря за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени стопмашинката на педала или поне и дръпни жиците и ако пак светят търси проблем в инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, намерих тема с подобен проблем във форума. Все пак ако някой смята, че проблема е в ксенона нека сподели, чувал съм, че китайските ксенони дават грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Аз имах проблем с машинката,но обратният ефект-не светеха въобще.Купих и я смених -15лв и всичко се оправи.Късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.