Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална есенна среща - Вонеща вода - 26.11.2011


C2H5OH

Recommended Posts

Аз нямам какво да кажа. Снимките говорят сами. Наслаждавайте се.

 

http://c2h5oh.snimka.bg/automobiles/von ... 011.637072

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата отново беше на ниво, и няма как да е при толкова готини хора. Благодарности на Ники за организацията ! Доволен съм и от ресторанта, това с предварителния избор на салати и ядене беше добро, не се чакаше, а накрая сметките винаги са точни. Единствено старите шкоди липсваха :( но няма начин, такива са времената.

Поздрави

П.П. Ако може Емо пак да пусне линка с неговите снимки.

Снимките и от мен. Не съм си играл да подбирам, качил съм почти всичко. Някой може и да се оплаква, но да е мислил преди да пие :)   http://polaznik.snimka.bg/reports/shkoda-klub-voneshta-voda-2011.638631.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/z ... 011.637183

Малко снимки и от мен. Срещата беше супер. За мен най-впечатляващото беше в неделя когато Искрен повози мен и PRO и simichoil на Черната перла. Тръгнахме към Велико Търново и там в завоите Искрен показа на какво е способна Перлата. Не на 100%, но на мен и това ми беше достатъчно. Абе като наближавахме завоите си мислех дали зимните гуми ще се справят при спирането. Но всичко мина без проблеми. Страшна кола, страхотен звук, супер спирачки, много стабилно окачване. На двамата отзад съм сигурен ,че им липсваха коланите дето бяха под калъфката на задната седалка. Имаше майтапи/закачки от рода: "Абе тука хлопа нещо". И Искрен все се хващаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното приятно изкарване с готини хора! Запознах се с нови колеги, повозихме се малко и най важното - забавлявахме се много. В Неделя се разходихме до Трявна, хапнахме вкусно и пихме уникална жива бира /чакаме бат Сами да сложи снимки/

 

Много се радвам че успяхме да се съберем преди замата. s_flag

 

 

п.п. Ися, не ме изчака да ме повозиш и мен! Да видя и аз какво е бърза Шкода ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно си изкарахме,приятели.Беше супер преживяваве.Само Шурето ми се напи и МНОГО МЕ УГОРЧИ лично....,но това ще му е първата и последно шкода среща.Някои разбраха какво се случва и си отидоха от нашата маса.Както и да е.....но съжелявам,че неможах да си поприказвам с приятели и съфорумци заради него.Другия път.

Само мога да кажа,че Шкода клуб е НОМЕР 1.Най готините хора :D

п.п. снимки ще кача малко по-късно-ето 1 бонус

post-2454-13845334935_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готин купон си направихме.Много приятно място и предлагам срещата да стане редовна. Благодаря на всички! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят фото разказ за това чудесно преживяване...

post-7032-138453349353_thumb.jpg

А гости да искаш и то какви...

Отбрани във всяко отношение - и колите, и хората!post-7032-138453349385_thumb.jpgpost-7032-138453349388_thumb.jpg

Железните представители на форума, без изключениеpost-7032-138453349391_thumb.jpgpost-7032-138453349395_thumb.jpg

Различни поколения, един дух! post-7032-138453349398_thumb.jpg

в очакване на....втора серия, утре (дано остане време!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромно благодаря на Любомиров за перфектната организация. Получи се една страхотна среща с много приятни и готини хора. Уцелихме и хубаво време, хотела беше на ниво - аз забележки нямам (изкл.сервитьорчето, но то не е виновно горкото  )

Запознах се наживо с много колеги с които досега сме си "чесали пръстите" само във форума.....
С нетърпение чакам следващата среща - която не се съмнявам ще е още по-добра и запомняща се.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изкарване беше, но нявма как с толкова готини хора,сълбрани на куп. Макар да съм присъствала на други срещи от този тип на други автомобилни форуми, мога с чиста съвест да кажа, пе - хубаво не съм прекарвала никъде.Супер беше всичко, страхотни сте,то снимковия материал сам говори,за което благодаря на колегите за старанието прри отразяването на събитието smile126

 

П.п. Само 1 забележка имам,макар че не е за тази подтема, но не откривам другата, а ми липсва време в момента-колегата Любомиров получи много похвали за перфектната организация, така че е време да помисли и за 1 Зимна сбирка през другата година,като началото бъде още петък вечер, за да може да се насладим напълно на уикенда и купона да продължи 2 вечери smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше първа среща и много я харесах. Запознах се с други колеги от форума и си прекарахме много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваме, колкото може, че и отгоре!

Моята втора част започва с топлото посрещане в хотела, придружено с: "айде играй бе"post-7032-138453349773_thumb.jpg

Междувременно гостите пристигаха ли, пристигаха...някои дори с колата си влязохаpost-7032-138453349867_thumb.jpgно...така е - най-младите членове на шкода обществото се ползват с привилегии!

В последващите часове заниманията по интереси бяха необозрими и неуловими, докато се отправихме във вярната посокаpost-7032-138453349872_thumb.jpg

Следващите кадри неминуемо ще се припокрият с уловеното от многото обективи на колегите,

затова ще продължа по-късно!

 

Е, ние караме ски, но пък плуването не ни е най- силната дисциплина, така че предлагам да си помагаме \ :D/

А ТУК са останалите ми снимки от ресторанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа с малко видео. Преди това искам да кажа , че срещата беше много релаксираща за мен . Макар и да не успях да използам всички благинки на комплекса все пак срещата с толкова много познати ме зареди с много енергия.

 

Вечерта беше подвластна на танците:

http://www.vbox7.com/play:f945cb04da

 

Даже някои се мъчеха да се правят на "византийци" :mrgreen:

http://www.vbox7.com/play:c06208a87d

 

Както споменах и в другата тема просто такъв танц с метла нЕма. Ама му свиха на Искрен метлата. :mrgreen:

http://www.vbox7.com/play:03f1cbf905

 

И накрая организатора Ники направо ни разби с любовния си тац. Да сте живи и здрави и все така да се обичкате гълъбчета наши форумни.

http://www.vbox7.com/play:2e1eacf041

 

Засега толкова, че цяла вечер се компресира това HD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.