Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Печка Webasto ???


LoPiN

Recommended Posts

Здравейте нов съм в форума, разгледах го но не намерих отговор, надявам се че ще ми помогнете. Имам Шкода Октавиа 1.9 ТДИ ПД 101hp Комби 4x4 2001година, в нея има печка няма го дистанционното. Все пак идва зима. Мога ли да работя с нея без дистанционното и как ?

Благодаря предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъниш на вносителя за България и получаваш точен отговор.

 

Или дори отиваш на място за да видят модела и т.н.

Фирмата е Рея МП ЕООД.

 

Някой модели се включват сами под определена температура само за да подпомогнат подгряването на двигателя.

 

В краен случай, ще ти продадат дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъниш на вносителя за България и получаваш точен отговор.

Щом ще е по телефона значи няма да им давам пари можеш ли да дадеш някакъв телефон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъниш на вносителя за България и получаваш точен отговор.

 

Или дори отиваш на място за да видят модела и т.н.

Фирмата е Рея МП ЕООД.

 

Някой модели се включват сами под определена температура само за да подпомогнат подгряването на двигателя.

 

В краен случай, ще ти продадат дистанционно.

 

Моята е webasto thermo top dw50 . Имаш ли идея дали се включва под определени градуси или мога да я включа ръчно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наглася се да се пусне в определен час може и ръчно загрява водата до 60 или 70 градуса не помня точно и се изключва сама така изглежда управлението и

post-2774-138453349287_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наглася се да се пусне в определен час може и ръчно загрява водата до 60 или 70 градуса не помня точно и се изключва сама така изглежда управлението и

 

Да точно това е но незнам как да я настоя. Като настоя да тругне и тя нетръгва, има три режима мисля че са дето задаваш три часа за стартиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rhea MP - Любо Мечков е човека,един от топ пилотите на Писта и Планинско,той ще ти кажа каквото искаш да знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пусках печката но само нещо ручи, може би само помпата дето върти водата, и след това започна да духа парното но духа студено, неиска да запали печката, аз гледам на по гърнето на печката че не е запалила ... идеи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пусках печката но само нещо ручи, може би само помпата дето върти водата, и след това започна да духа парното но духа студено, неиска да запали печката, аз гледам на по гърнето на печката че не е запалила ... идеи...

 

Абе, не разбра ли , че нещо не ти е наред на печката !!!

Идеи: може да ти е задрустен кунеца...

Ползвай горните съвети! Стига пита! Никой няма таквоз нящо ! Ееее....

В Бг никой не ползва печки ...( почти никой ...)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.