Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със запалването на Фелиция 1.3 MPI


aleks_bonbonka

Recommended Posts

Шеговито казано - от 1001 неща, като почнеш от тока та свършиш до горивопроводите, минавайки през ЕКУ-то.

 

Щом е MPI - първо я вържи на диагностика да видиш какви грешки дава.

 

И пиши на Кирилица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобина или датчик ( по - вероятно е бобината ) да е проблема ... проверете дали идва захранване на буксата и ако има се заемете със смяната и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен на скоро ми гръмна бобината, но ми изгаснаха само 2 цилиндъра - 2-ри и 3-ти.

Като я смених - всичко се оправи.

Нова струва към 170 лв от сточна гара магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си датчика на хол намра се на скоросната кутия.Пиши от къде си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко са основните причини да не пали ако проблема е от тоците.Това са - датчика за обороти на маховика,ЕКУ,модула за запалване и евентуален проблем по кабелите,което сравнително рядко се случва,защото най-сигурните елементи в една инжекционна система са кабелите.Всичко друго е по-уязвимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Чехия съм и другата седмица ще направим диагностика и ще видим. Вече опитахме всичко , което се сетихме , но не сме опитвали тези варианти , за които писахте.

Много Ви благодаря smile159

 

П.П. Модула на двигателя също е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли Тимвюър да ти кирилизирам тенекията , защото маймуницата някакси не се връзва с пейзажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кирилица ти е трудно да пишеш , а на маймуница е по-лесно :-k

И на мен ми е по - лесно да ти изтрия пост , от колкото да го преписвам :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

imam Teamviewer,no na men mi e trydno da pi6a na kirilica,a ne 4e nemoga da si smenq ezika,mnogo sujalqqvam,ne mi li razbirate na pisaneto?

 

Ами разбираме ти го. А ти дали ще разбереш защо ти е заключената темата? :-k Hint: Работата на модераторите е да следят за спазването на правилата. А те са категорични относно ползването на кирилицата smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.